Veidai

2013.02.19 10:20

Rusijai „Eurovizijoje“ atstovaus talentų konkurso laimėtoja

DELFI.lt2013.02.19 10:20

Rusijai 2013 metų „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovaus Dina Garipova. Jauna dainininkė ant scenos atliks kūrinį „What If“. 

Rusijai 2013 metų „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovaus Dina Garipova. Jauna dainininkė ant scenos atliks kūrinį „What If“.

Šiemet Rusijos transliuotojas „Pervyj kanal“ 2013 metų „Eurovizijos“ dainų konkursui atstovausiančią dainą išrinko vidinėje atrankoje. Dainą, kurią Malmėje atliks D. Garipova, sukūrė du švedų prodiuseriai Gabrielis Alaresas ir Joakimas Bjornbergas. Jie bendradarbiavo su Rusijos roko ir pop muzikos atstovu Leonidu Gutkinu.

D. Garipova Rusijoje išpopuliarėjo laimėjusi talentų ieškojusį realybės šou „The Voice 2012“.

„Dainininkės pasirinkimas buvo aiškus ir pakankamai logiškas, – sakė kanalo muzikos vadovas Jurijus Aksiuta. – Mes išrinkome Diną vidinėje atrankoje, tačiau iš esmės tai buvo visuomenės pasirinkimas. Rusijos televizijos žiūrovai balsavo už „The Voice“ laimėtoją ir vien Dina sulaukė beveik milijono balsų.“

Dina kilusi iš Tatarstano respublikos. Ji dainuoti pradėjo sulaukusi šešerių. Dainininkė atlieka pop ir roko stiliaus dainas totorių, rusų, prancūzų, anglų ir italų kalbomis. D. Garipovos scenos dievaitė – Whitney Houston.

  www.DELFI.lt