Veidai

2015.12.07 13:57

R. Ščiogolevaitė nusprendė dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje

lrytas.lt2015.12.07 13:57

Neseniai trečiojo vaikelio susilaukusi žinoma šalies dainininkė Rūta Ščiogolevaitė ryžtingai grįžta į aktyvų muzikinį gyvenimą – moteris nusprendė vėl dalyvauti atrankoje į „Eurovizijos“ konkursą. 

R. Ščiogolevaitė savo jėgas ne kartą mėgino atrankose, tačiau šį kartą ji kaip niekad užtikrinta kūriniu, kurį netrukus išgirs visa Lietuva. 

„Kaip atlikėja kiekvienais metais peržiūriu įvairius pasiūlymus. Tačiau išgirdusi šią dainą, supratau, jog turiu suteikti šansą šią dainą išgirsti visiems europiečiams“, – savo sprendimą motyvavo atlikėja. 

„Dainos autoriai labai norėjo, jog šią dainą atlikčiau būtent aš. Galima mėgti mane, galima nemėgti. Čia atskira diskusija. Tačiau ne aš einu nugalėti – o daina, kuri verta mažiausiai „Eurovizijos“ finalo. Ir tai nenuginčijama“, – šypsosi R. Ščiogolevaitė. 

Pašnekovė priduria, jog dainoje vyraujanti tematika ypač aktuali šiomis dienomis. Šiuo metu konkursinė dainos demo versija jau pateikta komisijai, o netrukus bus pristatyta ir plačiajai auditorijai.

Kiek anksčiau apie savo planus dalyvauti 2016-ųjų „Eurovizijos“ atrankoje paskelbė Donatas Montvydas, Erica Jennings, Ruslanas Kirilkinas ir Aistė Pilvelytė.

Pastarąjį sykį „Eurovizijos“ atrankoje atlikėja dalyvavo 2011-aisiais – užėmusi trečiąją vietą tada paskelbė, kad daugiau į šį konkursą nebandys patekti.