Naujienų srautas

Veidai2015.12.03 12:13

Plastinės operacijos atsirūgo: britas maldauja medikų grąžinti jo natūralią išvaizdą

DELFI.lt 2015.12.03 12:13

Britas Samas Bartonas prašo sugrąžinti iki plastikos chirurgų įdėtų pastangų jo turėtą išvaizdą tikindamas, kad nebenori būti panašus į Joe Essexą. 23-ejų vaikinas išleido įspūdingą 50 tūkst. svarų (70 830 eurų) sumą išvaizdos tobulinimo procedūroms – dantų tiesinimui, botulino injekcijoms ir kt.

Tai jis darė norėdamas supanašėti su J. Essexu, rašo birminghammail.co.uk. Vis dėlto dabar buvęs barmenas iš Saton Koldfildo jau pradėjo eiti pasikeitimų natūralesnės išvaizdos link. Jis atsisakė dirbtinių plaukų, iš lūpų pašalinti užpildai, dingo botulinas. Vaikinas taip pat pageidauja 17 500 svarų (24 791 eurą) kainavusius akinamai baltus dantis paversti natūraliau atrodančia šypsena, o tai jam dar papildomai kainuos 10 tūkst. svarų (14 166 eurus).

Be to, S. Bartonas nori susigrąžinti iki plastinės operacijos buvusią nosies formą, o dėl sąskaitos padengimo ketina kreiptis į Jungtinės Karalystės (JK) sveikatos priežiūros sistemą NGS. „Kai sekiau paskui svajonę atrodyti kaip Joe Essexas buvau 18 m., dabar man 23 m., taigi suaugau ir noriu savo tapatybės“, – patikino jis. „Visada sekiau paskui svajonę tobulai atrodyti, o Joe Essexas būtent toks ir buvo, jis buvo mano idealas, man vis dar jis patinka, esu jį sutikęs daugybę kartų, bet nebetrokštu atrodyti kaip jis, atėjo laikas grįžti prie natūralesnės išvaizdos“, – pripažino S. Bartonas.

„Kai pagaliau gavau išvaizdą, apie kurią svajojau, supratau, kad nesijaučiu laimingesnis, taigi dabar noriu grįžti prie to, kaip atrodžiau anksčiau, noriu turėti savo paties tapatybę, noriu būti Samas Bartonas, o ne Joe Essexas“, – patikino jis. „Užpildai iš mano lūpų pašalinti, ketinu tvarkyti dantis, kad jie atrodytų natūralesni, dar noriu susigrąžinti iki operacijos buvusią nosies formą, man pašalinti dirbtiniai plaukai, nebeliko botulino“, – dedamas pastangas dėl natūralesnės išvaizdos vardijo S. Bartonas. „Atėjo laikas man tapti natūralesniam“, – patikino jis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi