Veidai

2015.11.26 12:39

Kada ir kaip išsiųsti dovanas, kad šventės nebūtų sugadintos

Nenumaldomai artėja švenčių metas, o per jį Lietuvos paštus užplūsta kelis kartus didesni klientų ir siuntų srautai. Kaip greitai ir teisingai siųsti įvairius siuntinius, aiškinosi LRT TELEVIZIJOS laidos  „Labas rytas, Lietuva“ žurnalistė.

Paskutiniais metų mėnesiais siunčiami daiktai – labai įvairūs, skiriasi ir laikas, per kurį siunta pasiekia gavėją. Dėl to Lietuvos pašto atstovai pataria siuntų siuntimo neatidėti paskutinei minutei, kada srautai pasidaro labai gausūs.

Į užsienį siuntas rekomenduojama išsiųsti likus dviem savaitėms iki Kalėdų, Lietuvoje- nemažiau kaip likus vienai savaitei.

„Lapkričio antroje pusėje mes jau pastebime, kad klientų srautas padidėja. Ne tik išsiunčiančių, bet ir gaunančių. Ypatingai – gaunančių, nes prieš Kalėdas yra perkamos kalėdinės dovanos, užsakomos elektroninėse parduotuvėse. Atvirlaiškių nėra daug, sveikinimų nėra daug, dažniau siunčiamos dovanėlės. Tiek Lietuvoje, tiek į užsienį“, – pasakojo Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.

Kas svarbiausia, siunčiant dovanas Lietuvos paštu, žiūrėkite reportaže.