Veidai

2020.08.12 22:53

Dar vienas koronaviruso atvejis „Power Hit Radio“ – užsikrėtė programų direktorius

LRT.lt2020.08.12 22:53

Neseniai paskelbus, kad koronavirusu užsikrėtė „Power Hit Radio“ laidų vedėja ir dainininkė Rūta Loop, paaiškėjo, kad užsikrėtė ir šio radijo programų direktorius Saulius Baniulis.

Apie tai S. Baniulis savo socialinio tinklo paskyroje pranešė trečiadienio vakarą.

Jo manymu, jis užsikrėsti galėjo penktadienį. S. Baniulis teigia pajutęs simptomus.

„Aš pats užsikrėčiau, labiausiai tikėtina, penktadienį. Pirmadienį jau galvojau, kad po savaitgalio esu peršalęs nuo kondicionieriaus. Tada prasidėjo temperatūros kilimas, menkas gerklės kutenimas, galvos skausmas - absoliučiai tie patys simptomai, apie kuriuos ir kalbama“, – feisbuke rašė S. Baniulis.

Šiuo metu radijo programų direktorius sudarinėja sąrašą žmonių, su kuriais bendravo per paskutinę savaitę.

Anksčiau šią savaitę paskelbta, kad COVID-19 liga patvirtinta radijuje dirbančiai Rūtai Žibaitytei-Rūtai Loop.

Taip pat skaitykite

„COVID patvirtintas vienam „Power Hit Radio" darbuotojui. Visa radijo komanda nedelsdama izoliavosi. Nuo pat koronoviruso pradžios ruošėmės tokiai galimai situacijai – pasiruošėme atitinkamą vidinę tvarką ir dirbome laikydamiesi maksimalių saugumo reikalavimų: darbuotojų kontaktai minimizuoti, departamentai izoliuoti, dėvimos apsaugines veido kaukes ir t.t.

Ir dabar situaciją sprendžiame vadovaudamiesi minėta tvarka ir imamės visų priemonių, kad būtų užtikrintas darbuotojų saugumas", – portale TV3.lt buvo paskelbtas viešas komentaras apie situaciją „Power Hit Radio".