Veidai

2020.08.11 09:46

Koronavirusas nustatytas vienam iš „Power Hit Radio“ darbuotojų, visa radijo komanda izoliavosi

atnaujinta 10.19
LRT.lt, BNS2020.08.11 09:46

Koronavirusas patvirtintas vienam iš „Power Hit Radio“ darbuotojų, todėl visa komanda iš karto saviizoliavosi, patvirtino radijo stotį valdančios įmonės „All Media Lithuania“ Komunikacijos vadovė Asta Brazaitienė.

„COVID patvirtintas vienam „Power Hit Radio" darbuotojui. Visa radijo komanda nedelsdama izoliavosi. Nuo pat koronoviruso pradžios ruošėmės tokiai galimai situacijai – pasiruošėme atitinkamą vidinę tvarką ir dirbome laikydamiesi maksimalių saugumo reikalavimų: darbuotojų kontaktai minimizuoti, departamentai izoliuoti, dėvimos apsaugines veido kaukes ir t.t.

Ir dabar situaciją sprendžiame vadovaudamiesi minėta tvarka ir imamės visų priemonių, kad būtų užtikrintas darbuotojų saugumas", – portale TV3.lt paskelbtas viešas komentaras apie situaciją „Power Hit Radio".

„Informaciją apie šį naują atvejį turime, tačiau detalių komentarų kol kas negaliu pateikti, nes jis vis dar tiriamas epidemiologų. Kadangi atvejis yra naujas, jis dar nėra įtrauktas į šios dienos statistiką“, – BNS sakė NVSC atstovė Justina Petravičienė.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) pirmadienį informavo, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtinta trylika naujų koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų. Devyni iš jų registruoti Kauno, keturi – Vilniaus apskrityse.

Lietuvoje iš viso konkretiems žmonėms patvirtinta 2265 COVID-19 ligos atvejų, tebeserga 501 asmenų, 1670 – pasveiko.

Taip pat skaitykite

Populiariausi