Veidai

2020.08.10 16:04

Per gimtadienį – nemaloni staigmena: Antonio Banderasas užsikrėtė koronavirusu

LRT.lt2020.08.10 16:04

Rugpjūčio 10 d. 60-ąjį jubiliejų minintis ispanų aktorius Antonio Banderasas užsikrėtė koronavirusu, praneša užsienio žiniasklaida. Apie tai per savo gimimo dieną tviterio paskyroje pranešė ir pats aktorius.

„Noriu viešai pareikšti, kad šiandien 60-ąjį gimtadienį esu priverstas švęsti karantino sąlygomis, kadangi mano testas dėl COVID-19 yra teigiamas, – socialiniame tinkle rašė A. Banderasas. – Norėčiau pridurti, kad jaučiuosi pakankamai gerai, tik kiek labiau nuvargęs nei įprastai. Esu tikras, kad kaip įmanoma greičiau pasveiksiu.“

Aktorius pridūrė, kad saviizoliaciją pasistengs išnaudoti mėgstamai veiklai. „Laiką izoliacijoje išnaudosiu skaitymui, rašymui, poilsiui ir teikdamas prasmę savo neseniai prasidėjusiems šešiasdešimtiesiems gyvenimo metams, kuriuos pasitikau kupinas aistros ir užsidegimo“, – rašė jis tviteryje.

A. Banderasas gimė 1960-aisiais Malagoje, Ispanijoje. Vaikystėje svajojo tapti garsiu futbolininku, tačiau svajonę sugriovė pėdos lūžis, todėl ėmėsi vaidybos studijų.

Nesulaukęs nė 20-ies A. Banderasas išvyko į Madridą siekti aktoriaus karjeros. Netrukus ėmė dirbti Nacionaliniame Ispanijos teatre. Ten jį pastebėjo režisierius Pedro Almodovaras ir pasikvietė vaidinti viename savo filmų. Taip prasidėjo ilgametis bendradarbiavimas, kuris A. Banderasui atnešė šlovę ir Holivude.

Jis sugeba būti ir Zoro, ir režisieriaus Pedro Almodóvaro ikona: Antonio Banderasas mini 60–metį

Tikruoju A. Banderaso proveržiu kine laikoma 1993-iųjų juosta „Filadelfija“, kurioje vaidino drauge su aktoriumi Tomu Hanksu. Vėliau jis nusifilmavo tokiose garsiose juostose kaip „Interviu su vampyru“, „Desperado“, „Zoro kaukė“. A. Banderaso balsą galima išgirsti ir antroje filmo „Šrekas“ dalyje.

A. Banderasas – vienas tituluočiausių Ispanijos aktorių, nominuotas „Oskarui“ už pagrindinį vaidmenį filme „Skausmas ir šlovė“.

Taip pat skaitykite