Veidai

2020.08.10 09:24

Pramogų pasaulio magnatas Simonas Cowellas patyrė rimtą stuburo traumą nukritęs nuo elektrinio dviračio

BNS2020.08.10 09:24

Garsiam britų muzikos bei televizijos prodiuseriui Simonui Cowellui atlikta operacija dėl stuburo traumos, kurią patyrė nukritęs nuo elektrinio dviračio, sekmadienį pranešė jo atstovas. Šiuo metu garsenybė sveiksta ligoninėje. 

Simonui keliose vietose skilo stuburo slanksteliai, kai jis šeštadienį savo namų Malibu kieme pargriuvo važinėdamas nauju dviračiu, sakė S. Cowello atstovas ir pridūrė, kad tuo metu kieme buvo ir prodiuserio šeimos nariai.

Pramogų pasaulio magnatas jaučiasi gerai ir šiuo metu sveiksta po operacijos ligoninėje, sakė atstovas.

S. Cowello gyvenimo draugė Lauren Silverman palydėjo jį į ligoninę ir turėjo galimybę trumpai su juo pasimatyti. Per šešias valandas trukusią operaciją garsenybei, be kita ko, metaliniu implantu buvo sutvirtintas stuburas.

Po operacijos S. Cowellas rado jėgų socialiniuose tinkluose padėkoti jį gydantiems daktarams ir slaugos personalui. Sarkastiškais ir kandžiais komentarais garsėjantis laidų vedėjas taip pat pasidalijo patarimais.

„Jei nusiperkate elektrinį dviratį, prieš važiuodami juo pirmą kartą perskaitykite instrukciją“, – sekmadienį vakare parašė jis tviteryje.

Poros sūnus, taip pat L. Silverman sūnus iš pirmosios santuokos buvo su S. Cowellu, kai nutiko nelaimė.

Dėl traumos S. Cowellui teks praleisti per televiziją NBC rodomo talentų šou „Amerikos talentai“ naujojo sezono pradžią. Tiesiogiai transliuojamos laidos prasidės antradienį, nedalyvaujant S. Cowellui, nurodė NBC.

S. Cowellas sukūrė šį talentų šou, kuris bus transliuojamas jau 15-ą sezoną, ir yra vienas iš teisėjų. Kartu su juo dalyvius vertina Heidi Klum, Howie Mandelas ir Sofia Vergara, o laidą veda aktorius Terry Crewsas.

S. Cowellas taip pat dirbo teisėju laidose „Britanijos talentai“, „X faktorius“ ir „Amerikos dievaitis“.

Taip pat skaitykite