Veidai

2020.08.07 16:51

Tikrąjį veidą filmavimo aikštelėje parodęs imtynininkas Dave`as Bautista – raumenų kalnas, mokantis verkti

LRT.lt2020.08.07 16:51

Filmuose vaidinančių žvaigždžių personažai kartais kardinaliai skiriasi nuo to, kokie aktoriai yra realiame gyvenime. Tačiau to nepasakysi apie šį savaitgalį kino teatruose pasirodančios komedijos „Nuosavas šnipas“ pagrindinį veidą Dave’ą Bautistą.

Kadaise buvęs garsus imtynininkas, dabar žiūrovams gerai pažįstamas kaip aktorius iš tokių juostų kaip „Galaktikos sergėtojai“ ar Bondiados „Spektras“ tik iš pirmo žvilgsnio atrodo grėsmingas. Naujame filme jis taip pat vaidina rimtuolį agentą, tačiau galiausiai parodo savo tikrąjį veidą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Su juo dirbę komandos nariai sako, kad jautrumu, supratingumu bei nuostabiu humoro jausmu D. Bautista pasižymi ir išjungus filmavimo kameras.

„Turbūt manimi mažai kas patikės, bet dirbdamas Holivude spėjau įsitikinti, kad egzistuoja taisyklė – kuo didesnis žmogus, tuo jis malonesnis. Dave‘as yra vienas tokių – ne tik jautrus, geras, bet ir tylus, ramus asmuo, su kuriuo malonu dirbti.

Vos susitikus gali atrodyti, kad jis trankys kumščiu per stalą ir pastabą pasakiusius komandos narius sumals į miltus, bet, tiesą pasakius, neįsivaizduoju kaip Dave‘as, būdamas toks gerietis, kovodavo ringe. Jo charakteris man panašesnis į mažo pūkuoto kačiuko nei į plėšraus liūto“, – šypsosi prie filmo „Nuosavas šnipas“ kartu dirbęs operatorius.

Komedijos režisierius Peteris Segalas sako, jog būtent grėsmingos išvaizdos ir mielo būdo skirtumas lėmė, kad pagrindinis vaidmuo atiteko būtent D. Bautistai.

„Daugelis galvoja, kad kovotojai yra agresyvūs ir tuščiagalviai, tačiau Dave‘o talentas – vieną minutę būti pasiruošusiam kažkam iškaršti kailį, o kitą jaustis taip, lyg norėtųsi jį patį dėti prie žaizdos, – fenomenalus. Šis vyras nebijo pasirodyti jautrus, prieš kamerą gali ir apsiverkti, o tai nebūdinga tokiems raumenų kalnams“, – sako P. Segalas.

Būtent tokį personažą komedijoje „Nuosavas šnipas“ ir teko įkūnyti D. Bautistai. Džei Džei – šilto ir šalto matęs CŽV agentas, užgrūdintas daugybėje misijų ir išsiskiriantis itin gerais savo veiklos rezultatais. Tačiau vieną kartą, padarius klaidą ir pažemintam pareigose, jam tenka iš pirmo žvilgsnio nuobodi užduotis.

Jis paskiriamas stebėti paprastą šeimą. Tiesa, Džei Džei dar nežino, kad devynmetė šeimos narė Sofija (akt. Chloe Coleman) toli gražu nėra paprasta. Ji ima ir nesunkiai aptinka ją šnipinėjančius operatyvininkus.

Suprasdamas, kad žinia apie tai, jog jį „išryškino“ devynmetė, reikštų galą jo karjerai, Džei Džei pasirengęs sutikti su bet kokiais Sofijos reikalavimais manais į jos tylą. Mergaitė, tą irgi puikiai suprasdama, paprašo vienintelio dalyko – išmokyti ją šnipų meno paslapčių. Čia ir prasideda smagiausi nuotykiai.

Na, o kuo jie baigsis, pamatysime į kino ekranus rugpjūčio 8 dieną atkeliaujančioje komedijoje „Nuosavas šnipas“.

Taip pat skaitykite