Veidai

2020.08.04 13:00

Meghan Markle 39-ojo gimtadienio proga britų karališkoji šeima dalijasi mielomis nuotraukomis

LRT.lt2020.08.04 13:00

Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle rugpjūčio 4-ąją švenčia savo 39-ąjį gimtadienį. Tai pirmasis jos gimtadienis po to, kai drauge su savo vyru princu Harry dar metų pradžioje atsisakė karališkųjų pareigų ir kovą persikėlė gyventi į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV).

Pora kartu su savo sūnumi Archie gyvena Meghan gimtajame mieste Los Andžele, kuris šiuo metu dėl pasaulį siaubiančio COVID-19 viruso yra izoliavęsis. Čia kunigaikštienė ir planuoja sutikti savo gimtadienį.

Nepaisant nuvilnijusios pasipiktinimų bangos po to, kai Sasekso kunigaikščiai atsisakė savo karališkųjų pareigų, karališkoji šeima savo oficialioje instagramo paskyroje pasidalino bendra Meghan ir karalienės Elžbietos II nuotrauka. Karalienė ir Sasekso kunigaikštienė įamžintos per jų pirmąjį bendrą karališkąjį pasirodymą 2018-aisiais.

Pasveikinti savo jaunėlio sūnaus žmonos nepamiršo ir princas Charlesas bei jo žmona Camilla.

Sveikinimus kunigaikštienei siunčia ir princas Williamas bei jo žmona Catherine. Savo oficialioje instagramo paskyroje jiedu pasidalino Meghan nuotrauka, kurioje ji už rankos laiko mažą mergaitę.

Parengė Gretė Maziliauskaitė.