Veidai

2020.08.04 20:01

Projekte „Šok su žvaigžde“ dalyvausianti Monika Linkytė nori ir pergalės, ir pasimėgauti šiuo laiku

LRT RADIJO laida „Vasaros popietė“, LRT.lt2020.08.04 20:01

Dainininkė Monika Linkytė LRT RADIJO laidoje „Vasaros popietė“ neslepia mėgstanti būti pirmūnė, tačiau iš projekto „Šok su žvaigžde“, kuriame dalyvaus, ji nori pasiimti ne tik pergalę. Atlikėja tikisi, kad ant parketo pavyks parodyti kitą – nelyrišką – savo pusę ir pasimėgauti šia gyvenimo suteikta galimybe išmokti profesionaliai šokti.

Naujo projekto „Šok su žvaigžde“ sezono dalyvę M. Linkytę kalbina LRT RADIJO laidos „Vasaros popietė“ vedėjai Ramūnas Zilnys ir Ignas Krupavičius.

– Beveik pavėlavai į eterį. Pasakyk, kur buvai.

– „Beveik“ nesiskaito, bet buvau šokių repeticijoje. Kaip žinia, ruošiuosi šokių projektui, kuris startuos spalio 3 d. per LRT TELEVIZIJĄ. Bandau palaužti savo kūną ir protą.

– Matėme, kaip prieš veidrodį laužei ir klubus, ir pirštukų galiukus. Sudėtinga?

– O taip. Dabar supratau, kodėl praėjusiais metais taip akcentavo tas pėdutes. Kai esi tas žmogus, kuriam reikia jas tiesti, kartais jos neklauso. Bet labai įdomi patirtis, įdomu, kaip suvoki protu, ką reikia daryti, o kūnas tiesiog nepaklūsta.

– Vaikystėje svajojai būti balerina, kaip dažnai augdamos svajoja mergaitės?

– Ne. Man buvo įdomu šokti, aš šokau tokiame liaudies ansamblyje „Trepsiukas“, bet su šokiais nutraukiau ryšį po to, kai atėjau po ligos į repeticiją ir mane pastatė į galą – buvau įpratusi stovėti priekyje. Man susidarė vizija, kad jei stovi gale, nemoki šokti. Aš taip išsigandau, kad nebesugebu, nebemoku, kad grįžau namo ir pasakiau mamai: aš nebešoksiu – viskas. Negalvojau, kad teks grįžti, bet su praėjusiu klipu šokį teko prisijaukinti, o dabar šokis užima gan didelę mano dienos laiko dalį.

– Yra Lotynų Amerikos ir standartiniai šokiai. Kurie arčiau tavo sielos?

– Lotynų. Muzikoje aš dažniausiai tokia lyriška, bet turiu ir kitą savo pusę. Man atrodo, per judesį išsiveržia ta antroji Monikos pusė. Pažiūrėsime, nenoriu garantuoti išlendančių velnių, bet tikrai žinau, kad jų turiu, pasistengsiu ištraukti ir juos.

Labai noriu išlaikyti ir sveiką protą. Be abejo, norisi pergalės – ji labai saldi, bet norisi ir pasimėgauti šiuo laiku.

– Su kuo šoksi šitame projekte?

– Gavau praėjusių metų paveldą, šoksiu su Rolandu Beržiniu. Su juo praėjusiais metais šoko mano labai gera draugė Indrė Stonkuvienė.

– Ar ji tau sakė: Monika, tau nuskilo – šitas geras, pamatysi, nenusivilsi.

– Tuo galėjau įsitikinti ir praėjusiais metais. Rolandas, kiek teko pamatyti per 3 pamokas, tikrai labai geras mokytojas, aiškiai viską išdėsto, nuo pagrindų mokomės judesių, kas yra labai gerai. Nėra vien judesiai – yra ir suvokimas, kodėl vienu momentu reikia ištiesti koją, kodėl reikia laikyti pusiausvyrą ir t. t.

– Bus savotiška kova tarp dainininkų: Vaidas Baumila, Monika Marija, „KaYra“.

– Manau, kad visada yra sveikos konkurencijos, ją jaučiame kiekvieną dieną. Tai natūralus dalykas, bet labai noriu išlaikyti ir sveiką protą. Be abejo, norisi pergalės – ji labai saldi, bet norisi ir pasimėgauti šiuo laiku. Tai nauja patirtis, niekada nešokau profesionaliai, o gyvenimas atsiuntė tokią galimybę.

– Vienas dalykas, kurį tikrai žinau apie Moniką, kadangi pažįstu ją ne vienus metus – ji nieko nedaro bet kaip. Ji dabar šiek tiek koketuoja ir sako: reikia žiūrėti su sveiku protu, bet, manau, azartas yra, norisi neišlėkti po pirmo etapo, nueiti kuo toliau, idealiu variantu – laimėti.

– Kad esu perfekcionistė, prisipažįstu. Bet tai mano dalis, aš mėgstu būti pirmūnė. Tačiau su amžiumi sugebu atrasti ir balansą.

Plačiau – liepos 30 d. laidos „Vasaros popietė“ įraše.

Parengė Indrė Česnauskaitė.

Taip pat skaitykite