Veidai

2020.08.01 08:30

„Ponių rojų“ pakeitusi seselė Beti – kas ji?

LTR.lt2020.08.01 08:30

Serialas „Seselė Beti“ greitai užkariavo LRT TELEVIZIJOS žiūrovų simpatijas. Vokietijoje kurtas serialas tėvynėje išgarsino ir pagrindinio vaidmens atlikėją Bettiną Lamprecht, kuri vadinama viena įvairiapusiškiausių ir viena labiausiai asmeninį gyvenimą saugančių šalies aktorių.

Kol serialo „Ponių rojus“ kūrimo ir filmavimo darbai buvo sustabdyti dėl koronaviruso, LRT TELEVIZIJOS eteryje jį pakeitė taip pat nemažai žiūrovų susidomėjimo sulaukęs vokiečių serialas „Seselė Beti“, kuriame kartais jautriai, o kartais su ironija vaizduojama sunki slaugytojų dalia.

Nuo 2015-ųjų kuriamame seriale pagrindinį vaidmenį atlieka vokiečių aktorė, kurios vardas toks pats, kaip ir kuriamos herojės – Bettina Lamprecht. Birželio 2-ąją ji minėjo 43-ąjį gimtadienį.

Nuo 1995-ųjų ji studijavo Hanoverio aukštojoje muzikos ir teatro mokykloje, vėliau studijas tęsė Niujorke. Karjerą ji pradėjo kaip modelis, o tėvynėje ją išgarsino filmai „Pastewka“ „Heute Show “, „Doc Meets Dorf“, ir žinoma, televizijos serialas „Seselė Beti“. Vaidmuo pastarajame aktorei pelnė ne vieną apdovanojimą.

Aktorė vaidina ne tik kine ar televizijos serialuose – ji mielai atlieka vaidmenis teatre, todėl Vokietijoje garsėja kaip labai įvairiapusė artistė.

Asmeninį gyvenimą aktorė saugo po devyniais užraktais, net ištikimiausi gerbėjai nedaug galėtų papasakoti apie jos gyvenimą ar pomėgius. Žinoma tik tiek, kad ji yra ištekėjusi už maratono bėgiko, drauge augina sūnų ir šiuo metu gyvena Berlyne.

Aktorė turi savo paskyras socialiniuose tinkluose, tačiau ir ten dalijasi tik su darbu filmavimo aikštelėje ar teatre susijusiomis nuotraukomis bei mintimis.

Taip pat skaitykite