Veidai

2020.08.10 08:23

Monikai Marijai geriau gėlių nedovanoti: beveik nebūnu namie ir negaliu jomis pasidžiaugti

LRT TELEVIZIJOS laida „Vakarėja su Martynu Starkumi“, LRT.lt2020.08.10 08:23

„Atsiliepiu keturiais vardais: Monika Marija, Marija Monika, Monika ir Marija. Kaip šaukia, taip atsiliepiu“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Vakarėja su Martynu Starkumi“ juokiasi dainininkė Monika Marija Paulauskaitė, išties teturinti vieną vardą. Geriausiu sprendimu gyvenime ji vadina atsikraustymą į Vilnių: „Skambinu mamai ir sakau: man atrodo, kad namo nebegrįšiu.“

Populiarioji atlikėja Monika Marija LRT TELEVIZIJOS laidoje „Vakarėja su Martynu Starkumi“ pasirodė su savo augintiniu – šešku Haru. Dainininkė pasakoja su juo praleidusi visą karantiną, todėl nusprendė pasiimti ir į studiją. Dviejų metų šeškas yra itin judrus, mėgsta išdykauti ir net važiuoja kartu su Monika Marija į koncertus.

Paklausta, kodėl ir jos augintinis neturi dviejų vardų, muzikantė prisipažįsta, kad išties ir jos pase niekas nerastų dviejų vardų – ji turi tik vieną Monikos vardą.

„Bet aš atsiliepiu keturiais vardais: Monika Marija, Marija Monika, Monika ir Marija. Kaip šaukia, taip atsiliepiu“, – šypsosi pašnekovė.

Tikiu, kad tai yra labai gražus gestas, labai vertinu, jei gaunu gėlių, bet labai nemėgstu gėlių, visur tai eskaluoju. Man paprasčiausiai jų gaila, aš beveik niekada nebūnu namie, negaliu jomis pasidžiaugti. Jos visą laiką nuvysta, reikia keisti vandenį, jas karpyti, prižiūrėti... Tam neturiu kantrybės.

Iš Kelmės kilusi atlikėja laidoje prisiminė, kaip atsikraustė į sostinę. Palikti gimtąjį miestą, anot jos, nebuvo nė kiek sunku.

„Į Vilnių atsikrausčiau labai lengvai, bet ne dėl to, kad būčiau nemėgusi gyvenimo ten. Paprasčiausiai dėl to, kad mano sesuo gyveno Vilniuje jau kurį laiką, pas ją atvažiuodavau labai dažnai, visas savo atostogas leisdavau Vilniuje. Tai buvo tapę antrais namais.

Prisimenu, skambinu mamai ir sakau: mama, žinok, man atrodo, kad namo nebegrįšiu. Ji pagalvojo ir sako: jei pati susirasi mokyklą, pasirašysi visas sutartis, gali kraustytis. Viską susitvarkiau, atsikrausčiau būdama 15-os metų. Man atrodo, tai buvo geriausias sprendimas, kurį padariau“, – tiki Monika Marija.

Vilnių įsimylėjusi Monika Marija: pamenu, paskambinau mamai ir pasakiau, kad nebegrįšiu

Kaip visada laidos „Vakarėja su Martynu Starkumi“ žiūrovai sulaukia svečių pasirodymų. „Labai pasiilgau dainuoti, man trūksta scenos. Po tos ilgos kelių mėnesių pertraukos atrodo, kad turiu daugiau energijos nei anksčiau“, – po pasirodymo kalbėjo Monika Marija.

Atlikėjams paprastai patinka ne tik būti scenoje, bet ir po pasirodymų gauti gėlių, kuriomis nudžiugina dažnas gerbėjas. Tačiau laidos viešnia prisipažįsta labai nemėgstanti skintų gėlių.

„Tikiu, kad tai yra labai gražus gestas, labai vertinu, jei gaunu gėlių. Man atrodo, man svarbiau pats faktas, kad kažkas apie mane pamąstė, norėjo apdovanoti, pasidžiaugti. Bet labai nemėgstu gėlių, visur tai eskaluoju. Man paprasčiausiai jų gaila, aš beveik niekada nebūnu namie, negaliu jomis pasidžiaugti. Jos visą laiką nuvysta, reikia keisti vandenį, jas karpyti, prižiūrėti... Tam neturiu kantrybės“, – sako muzikantė.

Plačiau – liepos 25 d. laidos „Vakarėja su Martynu Starkumi“ įraše.

Parengė Indrė Česnauskaitė.

Vilnių įsimylėjusi Monika Marija: pamenu, paskambinau mamai ir pasakiau, kad nebegrįšiu
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt