Veidai

2020.08.02 07:20

Sklypą sodybai įsigijęs Merūnas Vitulskis krykštauja tik savyje: esu iš kartos, kuri salto nedaro

LRT TELEVIZIJOS laida „Vakarėja su Martynu Starkumi“, LRT.lt2020.08.02 07:20

Operos solistas Merūnas Vitulskis džiaugiasi, kad įsigytame sklype veiklos atranda ne tik jis su žmona Erika, bet gamta nesvetima ir jųdviejų vaikams. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Vakarėja su Martynu Starkumi“ žinomas vyras prisipažįsta esantis be galo laimingas dėl artėjančių sodybos statymo darbų, tačiau šokinėti iš džiaugsmo jam nebūdinga.

„Gyvenu ne taip aktyviai, kaip norėtųsi. Buvo nemenkas diskomfortas: buvome pripratę bėgti, kaip turbūt ir visi scenos žmonės, o staiga – štilis. Nieko neveikiame, sėdime namie, išeiti negalime“, – karantino mestus iššūkius pamena dainininkas.

Neseniai sklypą, kuriame žada statyti sodybą, įsigijęs M. Vitulskis veiklos atrado ten. „Kažkada su Erika svajojome turėti savo žemės erdvę, kad galėtume nuo visko atsijungti“, – pasakoja jis.

Sklype darbų apstu: tenka šienauti, pjauti krūmus – iš pradžių per juos nepavyko prasibrauti ir iki ežero, šalia kurio stovės sodyba. Tačiau ėmęsis šienauti aplinką M. Vitulskis sako greitai supratęs, kokia tai bus nuostabi vieta: bus kur ir pamedituoti, ir pagulėti ant hamakų, ir vaikams vabalėlių rinkti, bendrauti su varlėmis.

Merūnas prisiminė karantiną: buvome pripratę bėgti, o tuomet staiga – štilis

Jei kas duotų dar kelis kūnus, galėčiau gyventi trijuose asmenyse. Gyvenime norėčiau viską pabandyti: suvaidinti dramos spektaklyje, kine, dar kažką neįprasto padaryti.

„Esu žiauriai laimingas. Gal iš veido nesimato, bet aš iš tos kartos, kuri labai nešokinėja, salto nedaro. Krykštauju iš juoko kukliai savyje“, – pažymi žinomas vyras.

Sodybos idėja Vitulskių šeimoje kilo praėjusią karštą vasarą, kai kaitra buvo sunkiai pakeliama, o ją teko kęsti 9-ame aukšte esančiame bute. Atlikėjas džiaugiasi matydamas, kad ryšį su gamta turi ir vaikai – randa ką veikti ten, kur, atrodo, nėra ką veikti. Paklaustas, koks jis namuose bendraudamas su vaikais – gerasis ar piktasis policininkas, operos solistas teigia – gal nuvils daug žmonių, bet yra piktasis.

Tačiau tai netrukdė per karantiną nudžiuginti mažųjų tortu, kurį pirmą kartą gyvenime bandė kepti laidos pašnekovas. „Išėjo ne taip, kaip turėjo išeiti, truputį improvizavau, bet sakė, skonis neblogas. Faina ką nors naujo išmokti. Galvoju, jei per mėnesį neišmoksti ko nors naujo, tai veltui pragyventas tavo mėnesis“, – svarsto M. Vitulskis.

Operos solistas sako turįs didžiulį alkį gyvenime nuveikti kuo daugiau. „Jei kas duotų dar kelis kūnus, galėčiau gyventi trijuose asmenyse. Gyvenime norėčiau viską pabandyti: suvaidinti dramos spektaklyje, kine, dar kažką neįprasto padaryti“, – mintimis dalijasi pašnekovas.

Plačiau – liepos 11 d. laidos „Vakarėja su Martynu Starkumi“ įraše.

Parengė Indrė Česnauskaitė.

Merūnas prisiminė karantiną: buvome pripratę bėgti, o tuomet staiga – štilis