Veidai

2020.07.30 13:04

Gabrielė Martirosian savo balsą padovanojo knygai – įgarsino „Anos Frank dienoraštį“

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.07.30 13:04

„Ana Frank prabils mano balsu“, – džiaugiasi televizijos ir radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosian, įgarsinusi audioknygą „Anos Frank dienoraštis“, laikomą vienu labiausiai jaudinančių holokausto liudijimų. Portalui LRT.lt Gabrielė sako, kad jai tai tapo puikia proga vėl atsiversti kadaise skaitytą kūrinį.

„Anos Frank dienoraštį“ pirmą kartą perskaičiau mokykloje, dar sykį – prieš įgarsindama. Pritariu nuomonei, kad skirtingais gyvenimo laikotarpiais tą pačią knygą skaitome kitaip, jau geriau pažindami pasaulį bei jo istoriją, įgiję tam tikros patirties, kitaip vertindami dalykus.

Vis dėlto, tai viena labiausiai ir daugiausiai pasaulyje skaitomų knygų, bestseleris ir absoliuti literatūros klasika, kurioje – tikri ir labai jautrūs liudijimai. Taigi labai rimtai priėmiau šį pasiūlymą – garbė įgarsinti tokią knygą“, – mintimis dalijosi G. Martirosian.

Tai jau antroji jos įgarsinta audioknyga – savo balsą ji padovanojo ir Amy Cuddy „Presence. Išdrįsk pažadinti savo vidinę jėgą“. Anot Gabrielės, tai buvo motyvacinio pobūdžio knyga, pirmam kartui ganėtinai patogi ir nesudėtinga.

Audioknygų klausosi ir pati Gabrielė: „Man tai yra puikus būdas susitelkti ir nesiblaškyti. Sportuodama knygų nesiklausau, tačiau kai leidžiuosi į ilgesnę kelionę, pavyzdžiui, vasarą vykstant į pajūrį, mano grotuve skamba ne muzika, o audioknygos.“

Taip pat skaitykite