Veidai

2020.07.29 19:29

Jazzu gyvenime niekada neklausė niekieno patarimų, bet dėl to prisikentėjo

LRT TELEVIZIJOS laida „Vakarėja su Martynu Starkumi“, LRT.lt2020.07.29 19:29

Sutikusi save jauną dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu sau pasakytų: tu talentinga, tik galėjai tai suprasti ir anksčiau. Tiesa, ji LRT TELEVIZIJOS laidoje „Vakarėja su Martynu Starkumi“ prisipažįsta niekada neklausiusi patarimų, tad vargu ir ar paklausytų savęs.

Kaip visada laidos „Vakarėja su Martynu Starkumi“ svečių laukia siurprizai. Šįkart Jazzu laukė susidūrimas su savimi jauna. Pamačiusi archyvinį vaizdo įrašą, kuriame prieš keletą metų J. Arlauskaitė kalba apie dainavimą, ir paklausta, ką jaunai sau pasakytų dabar, pašnekovė nesismulkina – negailėtų griežtų žodžių.

„Sakyčiau: tu visai durna? O jei atvirai, sakyčiau, tu graži ir faina, ir talentinga, tik galėjai tai suprasti ir anksčiau. Gyvenk, kaip tau skirta, ir pasitikėk visata bei savimi. Štai, ką aš jai pasakyčiau“, – sako Jazzu.

Man nereikia niekieno patarimų. Aišku, dėl to aš labai prisikentėjau, nes stačia galva nerdavau į nuotykius, visokias patirtis, situacijas, bet man tai padėjo paprotingėti.

Jazzu: gyvenime neklausiau jokių patarimų – man jų nereikia

Tiesa, greičiausiai ji savęs neklausytų – teigia gyvenime neklausiusi jokių patarimų: „Jeigu būčiau klausiusi patarimų, nebūčiau šioje nuostabioje kompanijoje šį vakarą. Man nereikia niekieno patarimų. Aišku, dėl to aš labai prisikentėjau, nes stačia galva nerdavau į nuotykius, visokias patirtis, situacijas, bet man tai padėjo paprotingėti.“

Dar vienas jos laukęs siurprizas – dainininkės Giedrės Kilčiauskienės videoklausimas-prašymas papasakoti istoriją, kaip jiedvi susipyko. Viskas įvyko netrukus po jų pažinties, kai Jazzu tapo G. Kilčiauskienės mokine.

„Giedrė – labai jautrus žmogus, viena iš geriausių mano draugių, mokytojų mokytoja iš didžiosios raidės, įkvėpėja. Mes iškart sukibome, buvau jos mokinė, tad pradžioje santykis buvo keistas, bet sielos suaustos iš to paties siūlo.

Pradėjome kartu [vystyti] projektus, o man artėjo egzaminas. Reikėjo dainuoti repą, o aš anksčiau varydavau truputį kaip „Joy Division“ – panašiai skambėjo ir tas mano repas. Ir ji pyko, sakė, kiek aš tau kartų galiu kartoti? Pasakė ir labai juokingą frazę, sakė: tu mažvaikė, tau 17-a, o aš jau sena moteris, man 27-eri metai, ir tu mane iš kantrybės vedi!“ – juokiasi laidos viešnia.

Jautri ir pati J. Arlauskaitė. Jos manymu, jautrumas gyvenime ir maišo, ir padeda, o kartais – nieko tokio ir su žmogumi susipykti. Tąsyk Jazzu sako supratusi galinti būti visokia, turinti daug spalvų, kurių nereikia bijoti – ji dėkoja tai jai parodžiusiai G. Kilčiauskienei.

Plačiau – liepos 18 d. laidos „Vakarėja su Martynu Starkumi“ įraše.

Parengė Indrė Česnauskaitė.

Jazzu: gyvenime neklausiau jokių patarimų – man jų nereikia
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt