Veidai

2020.07.27 07:03

Įspūdžiai iš „Šok su žvaigžde“ repeticijų salės: dalyviai jau suprato, kad lengvo pasivaikščiojimo nebus

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.07.27 07:03

„Palaikysiu žmoną“, – portalui LRT.lt sako LRT laidų vedėjas Richardas Jonaitis, dalyvausiantis rudenį prasidedančiame projekte „Šok su žvaigžde“, kuriame varžysis ir jo žmona, aktorė Jovita Balčiūnaitė. Šoks ir atlikėjos Monika Marija bei Kristina Radžiukynaitė-KaYra, jau supratusios, kad lengva tikrai nebus.

Rudenį, nuo spalio 3-osios, LRT TELEVIZIJOS eteryje šokio ritmu vėl suksis poros – sugrįžta pagal BBC formatą kuriamas šou „Šok su žvaigžde“. Dalyviai jau susipažįsta su partneriais ir po truputį žengia pirmuosius žingsnius ant parketo.

Šokių batelius jau pasimatavo ir LRT laidų vedėjas Richardas Jonaitis. „Praėjusiais metais žiūrėjau projektą „Šok su žvaigžde“, jis man pasirodė labai gražus, kokybiškas, su žmona labiausiai palaikėme bičiules Austėją Lukaitę ir Ugnę Siparę. Žvelgiau su šiokiu tokiu pavydu, tad džiaugiuosi, kad šiemet galimybė dalyvauti atsirado ir mums su žmona“, – portalui LRT.lt pasakoja jis.

Kadangi su savo partneriu jau treniruojasi ir jo žmona, aktorė bei fotografė Jovita Balčiūnaitė, Richardas šypsosi, kad šeimoje bus šiokios tokios konkurencijos. „Tačiau iš tiesų labiau palaikysiu žmoną – iš savęs šokių aikštelėje labai daug nesitikiu.

Vis dėlto neturiu jokių žinių, o šokęs esu nebent naktiniuose klubuose ir muzikos festivaliuose. Taigi kol kas jokio suvokimo neturiu nei apie rumbą, nei apie valsą ar kurį kitą šokį. Tačiau po truputį susipažįstame su partneriais ir bandysime mokytis“, – sako R. Jonaitis.

Kol kas entuziazmo jam netrūksta ir sako, kad stengiasi į projektą pažiūrėti ganėtinai rimtai ir tikrai išmokti šokti. „Noriu pagarbiai ir nuosekliai suprasti, kas šioje sferoje žmonėms teikia džiaugsmą“, – priduria jis.

Į pirmąsias repeticijas jau traukia ir atlikėja bei aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra. „Tai toks lengvas apsičiupinėjimas, susipažinimas su partneriu ir pirmieji bandymai šokti. Dar yra ką veikti, tačiau jau supratau, kad fiziškai lengva nebus, bet esu laiminga, nes esu tikra, kad gavau geriausią pasaulyje partnerį“, – mintimis dalijasi Kristina.

Ji pasakoja, kad pradinėse klasėse yra lankiusi pramoginių šokių būrelį, tad tikėjosi, kad kadaise įgytos žinios kažkiek pravers. „Supratau, kad per daug iš savęs tikėjausi – visko tenka mokytis iš naujo. Nuo pradinės mokyklos laiko praėjo nemažai, tad visos mano žinios pasimiršo. Taigi teks daug ir sunkiai dirbti“, – su šypsena į naują avantiūrą neria atlikėja KaYra.

Viešėdama portalo LRT.lt laidoje „Ramūnas Zilnys kalbina“ Monika Marija prisipažino, kad šokiai ir jai yra nemenkas išbandymas:„Šokiai man – pats aukščiausias everestas, tačiau į jį turiu įlipti, nebėra kelio atgal. Taigi labai intensyviai kopiu, kiekvieną dieną. Mano tvarkaraštis pasidalijo į dvi dalis – muziką ir šokius.“

Atlikėja sako, kad iš šokių būrelių mokykloje ji stengdavosi pabėgti, nes niekada nesijautė gera šokėja, tad ir motyvacijos mokytis stokojo. „Pastaraisiais metais lankiau šokių pamokas pas įvairius mokytojus, išbandžiau skirtingas sritis, o dabar bus proga išbandyti dar kitokią stilistiką. <…> Labai laukiu projekto ir noriu pamatyti, į ką viskas išsirutulios“, – sakė atlikėja, prisipažinusi, kad jau buvo ir pirmosios ašaros, ir mėlynės, sunkaus darbo mokantis žingsnelių.

„Namie galiu būti labai drąsi, tačiau tai bus pirmas kartas, kai šoksiu visiems matant, labai bijau“, – patikina ji.

Be Monikos Marijos, K. Radžiukynaitės-Kayros, J. Balčiūnaitės ir R. Jonaičio, projekte taip pat bus galima išvysti atlikėjus Moniką Linkytę, Vaidotą Baumilą, Dovydą Laukį, LRT sporto žurnalistę Dovilę Šeduikytę, floristą, buvusį kunigą Edgarą Vegį, LRT laidų vedėją Richardą Jonaitį, aktorę, fotografę Jovitą Balčiūnaitę, stilistą Joringį Šatą, verslininkę Eskedar Maštavičienę, aktorių Arnoldą Eisimantą.

Taip pat skaitykite