Veidai

2020.07.22 11:58

Michelle Obama kurs tinklalaidę, tikisi, kad ji padės pradėti sunkius pokalbius su svarbiausiais žmonėmis

LRT.lt2020.07.22 11:58

Buvusi JAV pirmoji ponia Michelle Obama sutiko tapti naujos tiklalaidės vedėja, rašo „Time“.

Baracko ir Michellės Obamų prodiuserinė kompanija „Higher Ground“ ir „Spotify“ pranešė, kad buvusi Jungtinių Valstijų pirmoji ponia taps laidos „Michelle Obama tinklalaidė“ (angl. „The Michelle Obama Podcast“) vedėja. Išskirtinė šios tiklalaidės premjera numatyta liepos 29 d. per „Spotify“.

„Viliuosi, kad šis projektas padės kartu analizuoti prasmingas temas ir permąstyti daugybę klausimų, kuriuos kiekvienas stengiamės sau atsakyti“, – pranešime spaudai rašo M. Obama.

Naujoji tiklalaidė yra pirmasis „Spotify“ ir „Higher Ground“ bendradarbiavimo vaisius. Praėjusiais metais buvęs prezidentas ir pirmoji ponia suvienijo jėgas su „Spotify“, siekdami kurti išskirtines tinklalaides.

Naujojoje M. Obamos tinklalaidėje bus transliuojami atviri, asmeniški pokalbiai, kurių dėmesio centre – su santykiais ir sveikata susijusios temos. Laidų ciklo vedėja tikisi pasikviesti keletą svečių, įskaitant pokalbių laidų vedėją Conaną O`Brieną ir verslininkę bei buvusią B. Obamos patarėją Valerie Jarrett.

„Labiausiai tikiuosi, kad ši tinklalaidė padės klausytojams pradėti naujus pokalbius – sunkius pokalbius – su svarbiausiais žmonėmis, – sako ji. – Tik tokiu būdu galime skatinti savitarpio supratimą ir empatiją.“

Gegužę internetinės televizijos kanale „Netflix“ pasirodė M. Obamos dokumentinė apybraiža „Mano istorija“ (angl. „Becoming“). Šis projektas buvo 2018 m. išleistos to paties pavadinimo biografinės knygos tęsinys ir tam tikras kinematografinis M. Obamos portretas.

Praėjusiais metais ji buvo surengusi roko žvaigždės stiliaus knygos pristatymo „gastroles“ po daugiau kaip 30 JAV miestų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt