Veidai

2020.07.14 12:41

Kolegos gedi „Choro“ aktorės Nayos Riveros: spėjo išgelbėti sūnų, bet nuskendo pati

LRT.lt2020.07.14 12:41

Pirmadienį policija patvirtino, kad praėjusią savaitę be žinios dingusi 33-ejų aktorė Naya Rivera nuskendo su sūnumi plaukiodama po Piru ežerą Pietų Kalifornijoje. Kaip rašo CNN, prieš nuskęsdama aktorė iš paskutiniųjų stengėsi išgelbėti ketverių sūnų, tačiau jai nebepakako jėgų išsigelbėti pačiai. Jaunos aktorės netekties sukrėsti kolegos dalijasi prisiminimais ir reiškia užuojautą jos artimiesiems.

Pirmadienį Kalifornijos policija paskelbė, kad po intensyvių paieškų, į kurias įsitraukė narai, pareigūnai, tarnybiniai šunys, buvo pasitelkti sraigtasparniai ir kita stebėjimo įranga, N. Riveros kūnas buvo rastas plūduriuojantis šiauriausiame Piru ežero pakraštyje.

Pasak pareigūnų, požymių, jog aktorė būtų nužudyta ar bandžiusi nusižudyti, nėra.

Išgelbėjo sūnų, bet nebeišsigelbėjo pati

Praėjusį trečiadienį N. Rivera kartu su sūnumi atvyko prie ežero ir išsinuomojo valtį. Vietos šerifo atstovo teigimu, paskutinį kartą žmonės juos matė kartu išplaukiančius į ežerą.

Praėjus maždaug trims valandoms nuo jų išplaukimo, kitas po ežerą besiirstęs poilsiautojas aptiko dreifuojančią valtį ir joje miegantį vaiką. Apie situaciją išsyk buvo pranešta gelbėjimo tarnyboms, jos pradėjo paiešką iš oro ir vandenyje.

Kaip CNN teigė šerifo atstovas kapitonas Ericas Buschowas, vaikas papasakojo, kad jiedu su mama nusprendė išsimaudyti, tačiau ji į valtį negrįžo. Jo teigimu, vaikas dėvėjo gelbėjimosi liemenę, o suaugusio asmens liemenė buvo palikta valtyje.

„Jai pakako energijos atgal į valtį ištraukti sūnų, tačiau nebeužteko jėgų išsigelbėti pačiai“, – CNN sakė vietos šerifas Billas Ayubas. Pasak jo, valtyje rastas N. Riveros sūnus pareigūnams sakė, kad atsigręžęs pamatė, kaip mama paniro į vandenį ir iš jo nebeišniro.

Anot pareigūnų, nekyla abejonių, jog po šešių dienų rastas plūduriuojantis kūnas yra N. Riveros, tačiau dar bus atliekami palaikų dantų tyrimai. Pasak šerifo B. Ayubo, į aktorės kūno paieškas buvo įsitraukę ir jos artimieji.

„Jos šeima su viltimi kasdien atvykdavo prie ežero, jie aktyviai bendravo su mūsų tyrėjais“, – CNN sakė B. Ayubas.

Sukrėsti kolegos reiškia užuojautą

Į N. Riveros mirtį socialinėje erdvėje sureagavo ir ją išgarsinusio serialo „Choras“ aktoriai. „Ilsėkis ramybėje, Naya. Buvai išties galinga, – rašė tame pačiame seriale vaidinusi Jane Lynch. – Ramybės tavo šeimai.“

„Chore“ vaidinęs Joshas Sussmanas tviteryje rašė: „Naya, labai tavęs ilgėsimės.“

Aktorius Chrisas Colferis, instagrame pasidalijęs bendra nuotrauka su N. Rivera, rašė: „Kaip žodžiais apibūdinti dešimtmetį trukusią draugystę? Jei pažinotumėte Naya Riverą, tiesiog negalėtumėte to padaryti. Jos talentui ir humoro jausmui nebuvo lygių. Ji drąsiai kalbėjo tiesą, ji akimirksniu prastą dieną galėdavo paversti gera, ji net nesistengdama įkvėpdavo žmones. Naya buvo tokia vienintelė ir tokia visada liks.“

Amerikiečių aktorė ir dainininkė Kristin Chenoweth tviteryje rašė: „Ačiū už tai, ką davei pasauliui. Myliu tave.“

Į aktorės netektį tviteryje sureagavo ir aktorius, „Choro“ prodiuseris Michaelis Hitchcockas. „Naya į mūsų gyvenimą atnešė daug džiaugsmo. Ji turėjo aštriausią sąmojį, šelmiškiausią šypseną, užjautė visus žmones ir turėjo beribį talentą. Didžiausia užuojauta jos šeimai, draugams, kolegoms ir gerbėjams visame pasaulyje“, – rašė M. Hitchcockas.

Akimirkomis su N. Rivera ir prisiminimais dalijosi ir atlikėjai Demi Lovato, Ricky Martinas. „Tavo ambicijos buvo įkvėpimas visoms pasaulio Lotynų Amerikos moterims“, – tviteryje rašė kartu su N. Rivera „Chore“ vaidinusi D. Lovato.

Karjerą pradėjo būdama ketverių

N. Rivera aktorės ir modelio karjerą pradėjo būdama vos ketverių, tada ji pasirodė keliose televizijos reklamose ir vaidino CBS situacijų komedijoje „The Royal Family“ (liet. „Karališkoji šeima“).

Labiausiai N. Riverą išgarsino nuo 2009 m. rodytas „Fox“ televizijos serialas „Choras“ (angl. „Glee“), kuriame aktorė šešerius metus vaidino Santaną Lopez ir pasirodė praktiškai visose šios populiarios muzikinės draminės komedijos serijose.

N. Riveros mirtis – ne pirmasis tamsus šešėlis, krintantis ant beveik visame pasaulyje rodyto serialo jaunimui „Choras“. Prieš porą metų mirė vos 35-erių sulaukęs už vaikų pornografijos laikymą apkaltintas Markas Sallingas, seriale vaidinęs Noah „Puck“ Puckermaną.

2013 m. viešbučio kambaryje negyvas buvo rastas ir Cory`s Monteithas, „Chore“ vaidinęs Finną Hudsoną. Skrodimas parodė, jog aktorius mirė perdozavęs narkotinių medžiagų.

2014 m. N. Rivera suvaidino siaubo filme „At the Devil`s Door“. Tais pačiais metais ji ištekėjo už aktoriaus Ryno Dorsey, su kuriuo ir susilaukė sūnaus. Tiesa, 2018 m. pora pasuko skirtingais keliais.

Taip pat skaitykite