Veidai

2020.07.09 15:55

Skandalingasis Kanye Westas apsigalvojo – nebepalaiko Trumpo, tvirtina persirgęs COVID-19

LRT.lt2020.07.09 15:55

Aštriais pasisakymais garsėjantis reperis Kanye Westas vėl prabilo. Ilgą laiką reiškęs palaikymą JAV prezidentui Donaldui Trumpui, šįsyk reperis apsigalvojo – tvirtina nebepalaikantis D. Trumpo, prieš kelias dienas pranešė dalyvausiantis JAV prezidentų rinkimuose, o dabar dar pranešė, kad persirgo koronavirusu, praneša CNN.

Dėl paramos JAV prezidentui D.Trumpui aštriai kritikuotas reperis ir muzikos prodiuseris K. Westas „Forbes“ leidiniui interviu metu sakė praradęs pasitikėjimą JAV vyriausiuoju karinių pajėgų vadu.

„Man tai atrodo kaip didžiulė betvarkė, – kalbėjo K. Westas. – Man labai nepatiko gandai, jog jis slėpėsi bunkeryje.“

Atlikėjas omenyje turėjo birželį pasirodžiusius pranešimus, kad protestams prieš juodaodžių teisių pažeidimus ir policijos brutalumą pasiekus Baltuosius rūmus, D. Trumpas trumpam buvo perkeltas į požeminį bunkerį.

Šie K. Westo komentarai pasirodė po to, kai jis pareiškė pats kandidatuosiantis į prezidentus, net nekreipdamas dėmesio į tai, kad kai kuriose valstijose jis jau pavėlavo iškelti savo kandidatūrą ir nebus įrašytas į balsavimo biuletenius.

Leidiniui „Forbes“ atlikėjas tvirtino, kad šis jo pareiškimas nėra viešųjų ryšių akcija ir kad jam nerūpi tai, jog kandidatuodamas jis gali atimti svarbius balsus iš potencialaus demokratų kandidato Joe Bideno ir tokiu būdu prisidėti prie D. Trumpo perrinkimo.

„Nesakau, kad Trumpas yra mano idealas, galbūt kažkiek, – tęsė jis. – O Joe Bidenas? Rimtai? Suprantate, Obama buvo ypatingas. Trumpas yra ypatingas. Sako, kad Kanye Westas yra ypatingas. Amerikai reikia ypatingų žmonių, kurie rodytų kelią. Billas Clintonas? Ypatingas. O Joe Bidenas – ne.“

Viena iš priežasčių, kodėl muzikos pasaulio žvaigždė mano, kad, nepaisant vėlavimo pateikti savo kandidatūrą, jo pavardė vis tiek atsidurs ant balsavimo biuletenių, yra koronavirusas, kuriuo, kaip pats teigia, persirgo vasarį.

„Šaltkrėtys, drebulys, karštas dušas, vaizdo įrašai, aiškinantys, ką turiu daryti, kad greičiau pasveikčiau“, – apie išgyventą sunkų laikotarpį pasakoja K. Westas.

Neaišku, ar muzikantas tyrėsi dėl koronaviruso ir antikūnų, tačiau teigė maldose prašantis, kad greičiau būtų išrastas vaistas, nors dėl galimos vakcinos išlieka skeptiškas.

„Mes meldžiamės. Meldžiame laisvės, – kalbėjo K. Westas, praėjusiais metais išleidęs albumą „Jesus Is King“ („Jėzus yra karalius“) ir dažnai kalbantis apie dvasinį prabudimą. – Viskas sukasi tik apie Dievą. Privalome liautis darę tai, kas užrūstina Dievą.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt