Naujienų srautas

Veidai2015.11.13 11:41

„Warkraft“ rizikuoja: pristatys filmą, kurtą pagal žaidimą

Vieno sėkmingiausių istorijoje kompiuterinių žaidimų „Warcraft“ kūrėjai paskelbė, kad kitais metais išleis filmą pagal žaidimo scenarijų. Tačiau skeptikai tuoj pat prisiminė, kad dar nė vienas filmas, kurtas pagal kompiuterinį žaidimą, nebuvo sėkmingas.

Nors visi sėdi drauge ir net dalijasi tuo pačiu interneto ryšiu, bet kiekvienas žaidžia atskirai pagal savo paties žaidimo scenarijų. Tai – vadinamojo „Warcraft“ pasaulio pagrindinis principas.

Prie jo prisijungę žaidėjai keliauja po tą pačią pasakų karalystę, bet kelionės priklauso tik nuo paties žaidėjo fantazijos. Vieną kartą jis gali keliauti kaip žmogus, kitą – jau kaip orkas ir būtent nuo žaidėjo pasirinkimo priklauso, kaip susiklostys scenarijus ir kokį vaidmenį jame suvaidins žaidėjo pasirinktas veikėjas.

Žaidimo kūrėjai stengiasi pasiūlyti kuo didesnę scenarijų įvairovę, nes kompiuterinių žaidimų verslas yra vaizduotės verslas. Tai puikiai išmano bendrovė „Blizzard“, sukūrusi vieną įtakingiausių kompiuterinių žaidimų verslo imperijų, kuri užkariavo milijonų žaidėjų protus.

Tačiau žaidėjų „Blizzard“ neužtenka, bendrovė norėtų pritraukti tiesiog žiūrovų. Ji pradėjo kurti filmą apie išgalvotą „Warcrafto“ arba lietuviškai – „karo meno“ – pasaulį. Filmo anonsas jau pristatytas.

Daugiau apie filmą – reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą