Veidai

2020.07.08 12:31

Apdovanojimus toliau skinantis Vaidotas Valiukevičius džiaugiasi – ši savaitė grupei ypatinga

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.07.08 12:31

Ši savaitė grupei „The Roop“ ir jos lyderiui Vaidotui Valiukevičiui – kupina malonių įspūdžių: Prezidentūros aikštėje Garbės sargybos kuopa pristatė parodomąją programą pagal dainą „On Fire“, o Kauno rajono meras Valerijus Makūnas apdovanojo atlikėją už Lietuvos vardo garsinimą Europoje.

Šių metų Garbės sargybos kuopos rikiuotės programa – išskirtinė. Liepos 6-ąją ji atlikta Lietuvos kariuomenės orkestrui grojant nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos nugalėtojos grupės „The Roop“ kūrinį „On Fire“, kuris simboliškai palaikė Lietuvą karantino laikotarpiu.

Prezidentūros aikštėje – Garbės sargybos kuopos pasirodymas pagal „The Roop“ dainą „On Fire“

Vienas pirmųjų Garbės sargybos kuopos pasirodymą išvydo V. Valiukevičius, praėjusią savaitę apsilankęs repeticijoje. „Esu girdėjęs daug skirtingų dainos „On Fire“ atilikimo variantų: nuo akordeono iki styginių kvarteto, nuo būgnų iki skrabalų. Tačiau orkestro atliekama melodija ir Garbės sargybos kuopos pasirodymas išties palieka didelį įspūdį“, – portalui LRT.lt sakė Vaidotas.

Garbės sargybos kuopos pasirodymas – ne vienintelė įsimintina ir maloni akimirka Vaidotui. Valstybės dieną Kauno rajono meras V. Makūnas apdovanojo jį už Lietuvos vardo garsinimą Europoje.

„Tai buvo maloni staigmena, kai prieš koncertą mane pakvietė užsukti į vieną renginį, kur mane ketina pasveikinti. Nežinojau, ar man paspaus ranką, ar simboliškai įteiks puodelį su palinkėjimu ar pan. Taigi atėjau su marškinėliais, o apsidairęs mačiau daugybę kostiumais pasipuošusių žmonių“, – su šypsena prisiminė V. Valiukevičius. Jis pasidžiaugė, kad nieko jam iš anksto nesakę į renginį užsuko ir jo tėvai.

Prieš prasidedant vasaros koncertams Vaidotas su kitais grupės nariais buvo išvykę į atokią sodybą. „Tai buvo mūsų grupės kūrybinė stovykla, kurioje kūrėme dainas naujam albumui. Dėl karantino buvo atšaukti koncertai, viskas buvo tarsi nubraukta. Bet grįžtant į įprastą gyvenimo ritmą atsirado daug naujų planų, naujų koncertų.

„The Roop“ koncertas „EuROOPvision“: užsienio kritikų liaupsės ir daina, pakerėjusi tūkstančius

Ši vasara mūsų grupei išties intensyvi, nes ne tik dažnai koncertuojame, bet ir kūrybinės veiklos netrūksta – reikia užbaigti naują albumą, norime nufilmuoti porą vaizdo klipų. Nuo sausio pradžios, kai prasidėjo eurovizinė karštinė, iki dabar turėjau gal 10 dienų pertrauką, kai galėjau nieko neveikti ir nesidarbuoti. Panašu, kad dabar veiklos nepritrūks iki pat gruodžio“, – su šypsena pasakoja V. Valiukevičius.

Eurovizija 2020. Finalas. The Roop – „On Fire“

Taip pat skaitykite