Veidai

2020.07.10 12:46

LRT TESTAS. LRT veidų augintiniai ir laidų svečiai: ar atpažinsite?

skelbiami atsakymai ir laimėtojas
LRT.lt2020.07.10 12:46

Šią savaitę kvietėme spręsti LRT TESTĄ ir pasitikrinti, ar atpažįstate LRT komandos augintinius bei keturkojus laidų svečius. Skelbiame testo atsakymus ir nugalėtoją.

Testą sudarė 10 klausimų su trimis galimų atsakymų variantais. Į vieną klausimą buvo tik vienas teisingas atsakymas. Klausimams atsakyti buvo skirtos trys minutės. Atsakymus į klausimus buvo galima rasti portalo LRT.lt straipsniuose.

Sveikiname LRT TESTO laimėtoją Agnę, per trumpiausią laiką teisingai atsakiusią į daugiausia klausimų. Su ja dėl prizo susisieksime nurodytu el. paštu. Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Žemiau pateikiame testo atsakymus.

1. Kaip vadinasi per LRT TELEVIZIJĄ rodoma laida, kurią veda Rasa Eilunavičienė ir kurioje pasakojama apie pačius įvairiausius žmonių draugus – nuo šunų iki nykštukinių ežių ar naminių sraigių.

Teisingas atsakymas: „Mūsų gyvūnai“.

2. LRT žinių vedėja, kurios augintinis – iš šunų prieglaudos atkeliavęs Čipsas. Jis itin mėgsta kepinius, yra sulapnojęs bent porą ne vietoje paliktų šakočių, šimtalapį, dėžutę kanelių.

Teisingas atsakymas: Aistė Plaipaitė.

3. Laidos „Klauskite daktaro“ vedėja, į kurios namus šikoku veislės šunelis Riku atkeliavo iš veislyno Olandijoje.

Teisingas atsakymas: Liepa Norkevičienė.

4. Veda kulinarines laidas LRT TELEVIZIJOJE, pernai debiutavo ir LRT RADIJUJE. Jos augintiniai cockapoo veislės šunys Bonbon ir Coco.

Teisingas atsakymas: Beata Nicholson.

5. Kas LRT TELEVIZIJOS eteryje nuotoliniu būdu kalbino politologę Jūratę Novagrockienę, kai ekrane netikėtai pasirodė ir jos Parsono Raselo veislės kalytė Snaigė?

Teisingas atsakymas: Deividas Jursevičius.

6. Kas LRT TELEVIZIJOS eteryje nuotoliniu būdu kalbino politologą Mažvydą Jastramskį, kai ekrane netikėtai pasirodė ir jo katė Pupa?

Teisingas atsakymas: Nemira Pumprickaitė.

7. Tai pirmasis šuo, kuris kartu su vedėja pasirodo kiekvienoje jos vedamoje televizijos laidoje. Žymiosios Jorkšyro terjerės vardas Meška. Meškos šeimininkės vardas:

Teisingas atsakymas: Rita Miliūtė.

8. Kiekvieną gegužę jis lydi Lietuvos delegaciją į „Euroviziją“. O namuose augina cvergšnaucerį Zippo, kuris, kai jį rinkosi, vadoje buvo lėčiausias ir storiausias.

Teisingas atsakymas: Audrius Giržadas.

9. Abu pažįstami iš LRT RADIJO ir LRT TELEVIZIJOS, neišskiriami bičiuliai, pakeleiviai, o jų auginami šunys yra broliai borderkoliai Lemis ir Sidas.

Teisingas atsakymas: Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus.

10. LRT laidos „Visi kalba“ vedėjas, jo namuose gyvena gyvatė, vardu Neringa.

Teisingas atsakymas: Algis Ramanauskas.

Taip pat skaitykite