Veidai

2020.07.07 08:35

Pelėda save laikantis Giedrius Savickas: sako, kad reikia klausyti savo kūno, tai aš ir klausau

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2020.07.07 08:35

Aktorius, laidų vedėjas Giedrius Savickas prisipažįsta, kad yra tikrų tikriausia pelėda – rytais mėgsta ilgiau pamiegoti, į darbus taip pat kimba tik įdienojus. „Kartais būna, kad atsikeliu, išlydžiu žmoną į darbą ir vėl grįžtu į lovą“, – LRT RADIJUI sako apie savo ryto ritualus pasakojantis G. Savickas.

„Esu pelėda, keliuosi 9 val. Labai mėgstu pamiegoti, tai – vienas nuostabiausių dalykų. Bet žinote, tas laikas vis trumpėja, nes seniau miegodavau iki 14 val., paskui – iki 12 val. o dabar jau iki 9 val., – pasakoja G. Savickas. – Visą laiką sakai, kad atsikelsi anksčiau, tada diena bus ilgesnė, bet juk gali vėliau nueiti miegoti.“

Kartais būna taip, kad atsikėlęs iš lovos ir išlydėjęs žmoną į darbą, G. Savickas vėl grįžta į lovą. „Atsikeliu, išlydžiu žmoną į darbą ir gali būti, kad vėl prigulu. Juk žmonai taip sunku išeiti į darbą, kai žmogus guli lovoje ir sako: „Aha, aha, iki“, – pasakoja G. Savickas.

Aktorius tikina, kad pusryčiai jam nebūtini, o ir sportuoti kur kas geriau jam sekasi ne rytais. „Žmona būtinai turi pusryčiauti, o aš ne, aš pusryčių galiu nevalgyti. Kartais susiplakame kokteilį, išgeriame, o aš vėl einu miegoti.

Mankštinuosi kaip kada. Kartais sportuoju 2 valandas, bet rytas nėra tas metas, kada eičiau sportuoti. Bandžiau 100 kartų, bet man nepavyko, – prisipažįsta G. Savickas. – Bet žinot, aš ir nesistengiu to keisti, ryte eiti sportuoti ir t.t. Sako, kad reikia klausyti savo kūno, tai aš ir klausau.“

G. Savickas sako nemėgstantis ir rytinių filmavimų – juk aktorių profesija tokia, kad jie įpratę repetuoti vėliau. „Niekas nerepetuoja 9 val. ryto. Repetuojame 11 val. Nekenčiu filmavimų, kurie prasideda 8 val. Jei reikia keltis 6 val., tai širdis stoja“, – šmaikštauja G. Savickas.

Aktorius džiaugiasi, kad per karantiną galėjo be sąžinės graužaties ilgiau miegoti ir sako, kad šis metas apskritai buvo palankus. „Aišku, finansiškai daug kam buvo sunku, bet šiaip, man atrodo, jei karantinas būtų trumpesnis, pavyzdžiui, trukęs mėnesį, tai visi būtų gerai pailsėję, pasaulis būtų pailsėjęs ir galima vėl suktis“, – sako G. Savickas.

Visas pokalbis su G. Savicku – LRT RADIJO laidoje „Ryto garsai“, eteryje skambėjusioje birželio 18 d.


Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt