Veidai

2015.11.08 12:02

Raketos bandymas Kalifornijoje išgąsdino gyventojus

BNS 2015.11.08 12:02

Raketos bandymas prie Kalifornijos krantų šeštadienį sukėlė audrą socialinėje žiniasklaidoje ir išgąsdino gyventojus, kurie pamanė, jog išvydo neatpažintą skraidantį objektą (NSO).

„Twitter“ paskyrose #Navy, #comet ir #UFO vartotojai skelbė nuotraukas ir filmuotą medžiagą apie paslaptingą šviesą, ryškiai nušvietusią nakties dangų.

„Los Andžele yra NSO. Aš toks susijaudinęs. Toks pasirengęs“, – parašė Shane`as Dawsonas, gerai žinomas dėl savo klipų „YouTube“.

„Los Andželo NSO? Tai buvo ne kometa. Mano sūnus matė Holivude neatpažintą skraidantį objektą“, – „Twitter“ parašė @AnnieJacobsen.

Laikraštis „The San Diego Union-Tribune“ rašė, kad tas šviesos ruožas buvo matomas net Nevadoje ir Arizonoje, ir kad pareigūnai sulaukė daugybės skambučių.

Tačiau kai kam jau prognozuojant pasaulio pabaigą, pareigūnai paaiškino šią paslaptį.

„Karinio jūrų laivyno „Strateginių sistemų programos“ atliko planinį raketos „Trident II“ (D5) bandomąjį skrydį jūroje, iš (balistinių raketų povandeninio laivo) „USS Kentucky“, ... Ramiojo vandenyno bandymų poligone prie Pietų Kalifornijos krantų“, – sakoma Karinio jūrų laivyno trečiojo rango kapitono Ryano Perry pareiškime JAV žiniasklaidai.

„Šie bandymai buvo planinio, tebesitęsiančio sistemos vertinimo testo dalis“, – nurodoma pareiškime.