Veidai

2020.06.19 22:15

Filmo apie „Euroviziją“ premjera artėja: pasirodys ir Holivudo aktoriai, ir konkurso žvaigždynas

LRT.lt2020.06.19 22:15

Sparčiai artėjant filmo apie „Euroviziją“ pasirodymo dienai, dainų konkurso gerbėjai jau spėlioja, kokius atlikėjus bus galima išvysti juostoje „Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga“. Pasak vieno populiariausių tinklaraščių apie „Euroviziją“ „Wiwi Bloggs“, filme bet trumpam pasirodys „Eurovizijos“ nugalėtojai Conchita Wurst, Alexanderis Rybakas, Loreen ir kt. konkurso dalyviai.

Dėmesio – toliau atskleidžiamos filmo detalės.

Nors didelio susidomėjimo jau spėjęs sulaukti filmas „Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga“ platformoje „Netflix“ pasirodys tik birželio 26 d., kino kūrėjai ir kritikai jau spėjo išvysti galutinį produktą, kuris netrukus bus pristatytas ir dainų konkurso gerbėjams.

Vos pasirodžius filmo anonsiniam filmukui paaiškėjo, kad jame vaidins visame pasaulyje garsūs aktoriai Willas Ferrellas, Rachel McAdams, Pierce`as Brosnanas, Danas Stevensas ir Demi Lovato. Netrukus buvo imta spėlioti, kokias „Eurovizijos“ scenos žvaigždes išvysime nauju, kad ir vos trumpam ekrane pasirodysiančių aktorių amplua.

Tiems, kam per sunku išlaukti intrigos atomazgos, „Wiwi Bloggs“ cituojamas Švedijos interneto portalas „Moviezine“ turi gerų naujienų – pasidalijo žiniomis, kokie „Eurovizijos“ dalyviai vaidins filme apie dainų konkursą.

„Moviezine“ apžvalgininko teigimu, filme bus scena, kurioje Švedijos atstovai 2012 m. ir 2019 m. „Eurovizijoje“ Loreen ir Johnas Lundvikas vyks į didžiulį vakarėlį.

Ten jie susitiks su „Eurovizijos“ nugalėtojais Alexanderiu Rybaku (2009 m.), Conchita Wurst (2014 m.) ir Netta (2018 m.), su kuriais sudainuos bendrą dainą.

„Eurovizijos“ gerbėjai filme taip pat išvys 2016 m. Ukrainos atstovę Jamalą, 2019 m. Moldovos atstovę Anną Odobescu, 2018 m. Estijos atstovę Eliną Nechayevą, 2010 m. Prancūzijos atstovą Jessy Matadorą ir 2019 m. Bilalą Hassanį. Kaip matyti filmo anonse, juostoje išvysime ir ne sykį „Eurovizijos“ vedėju tapusį britą Grahamą Nortoną.

Portalas „Moviezine“ taip pat praneša, jog filme vaidinačiai ir nemažai scenų dainuojančiai Rachel McAdam`s savo balsą „paskolins“ atlikėja Molly Sanden.

Beje, dar metų pradžioje 2017 m. „Eurovizijos“ nugalėtojas Salvadoras Sobralis, duodamas interviu Portugalijos televizijos laidai „Prova Oral“, prasitarė nusifilmavęs keliose būsimo „Netflix“ filmo apie „Euroviziją“ scenose. S. Sobralis sakė, kad jam skirtas gatvės muzikanto vaidmuo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt