Veidai

2013.02.13 14:24

Pelėda važinėjo autostopu, tupėdama už automobilio grotelių

LRT.lt 2013.02.13 14:24

Floridoje gyvenanti Sonji Goney Williams, važiuodama Floridos automagistrale, pirmiausia pamanė, kad kelyje pasipainiojusį paukštį turbūt negyvai partrenkė. Buvo tamsu, ji skubėjo, tad, kad pasižiūrėti nesustojo. Vis dėlto kitą dieną patikrinusi savo automobilį už jo grotelių aptiko patogiai įsitaisiusią gyvą pelėdą, rašo upi.com.

Floridoje gyvenanti Sonji Goney Williams, važiuodama Floridos automagistrale, pirmiausia pamanė, kad kelyje pasipainiojusį paukštį turbūt negyvai partrenkė. Buvo tamsu, ji skubėjo, tad, kad pasižiūrėti nesustojo. Vis dėlto kitą dieną patikrinusi savo automobilį už jo grotelių aptiko patogiai įsitaisiusią gyvą pelėdą, rašo upi.com.

Už visureigio priekinių grotelių tupinti sveikutėlė pelėda ramiai klapsėjo milžiniškomis geltonomis akimis ir atrodė parsirengusi tęsti kelionę.

„Viena šeima mane privertė sustoti ir liepė nejudėti, nes mano automobilio grotelėse kažkas yra“, – pasakojo visureigio vairuotoja.

Kaip informavo Centrinės Floridos televizija WFTV, moteris, aptikusi sparnuotą bendrakeleivę, kreipėsi į Floridos gamtos apsaugos komisiją „Florida Fish and Wildlife“. Šios pareigūnų teigimu, už grotelių tupintis paukštis – didžiosios raguotosios pelėdos patinėlis. Anot ekspertų, paukštis kelionės metu nė kiek nenukentėjo.