Veidai

2020.06.19 12:22

LRT TESTAS. Ar pažįstate LRT veidus?

skelbiami atsakymai ir laimėtojas
LRT.lt2020.06.19 12:22

Šią savaitę kvietėme spręsti LRT TESTĄ ir pasitikrinti, kaip gerai pažįstate LRT veidus – televizijos ir radijo laidų kūrėjus, vedėjus, diktorius, prodiuserius. Skelbiame testo atsakymus ir nugalėtoją.

Testą sudarė 10 klausimų su trimis galimų atsakymų variantais. Į vieną klausimą buvo tik vienas teisingas atsakymas. Kiekvienam klausimui atsakyti buvo skirtos trys minutės.

Sveikiname LRT TESTO laimėtoją Irmą, per trumpiausią laiką teisingai atsakiusią į daugiausia klausimų. Su ja dėl prizo susisieksime nurodytu el. paštu. Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Žemiau pateikiame testo atsakymus. Kitą savaitę jūsų laukia naujas testas!

1. Diktorius, filmų įgarsintojas, vertėjas, filosofas, „Panoramos“ ir kt. laidų vedėjas, nacionalinio diktanto skaitovas.

Teisingas atsakymas: Marijus Žiedas.

2. Žurnalistas, laidos „Klausimėlis“ kūrėjas ir vedėjas.

Teisingas atsakymas: Juras Jankevičius.

3. Žurnalistė, LRT RADIJO ir TELEVIZIJOS žinių vedėja, yra dalyvavusi „Nacionalinėje ekspedicijoje“, 2019 m. laimėjo LRT „Auksinių bičių“ apdovanojimą kaip metų TV laidų vedėja, mėgsta dainuoti, groti gitara, ukulėle.

Teisingas atsakymas: Aistė Plaipaitė.

4. LRT vyriausiasis prodiuseris, ilgametis Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas.

Teisingas atsakymas: Audrius Giržadas.

5. Ilgametė televizijos laidų vedėja, prodiuserė, yra vykusi į „Nacionalinę ekspediciją“, paramos fondo „Bėdų turgus“ įkurėja, fiksavo „Koronės dienoraščius“.

Teisingas atsakymas: Edita Mildažytė.

6. LRT RADIJO žurnalistas, su Rūta Kupetyte veda rytinę laidą „Ryto garsai“, LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ vedėjas.

Teisingas atsakymas: Edvardas Kubilius.

7. Ilgametė LRT diktorė, televizijos laidų vedėja, lošimų „Kenoloto“ ir „Jėga“ vedėja, knygos „Koralų šypsenos“ autorė.

Teisingas atsakymas: Laima Kybartienė.

8. Veda rytinę LRT TELEVIZIJOS laidą „Labas rytas, Lietuva“, laidą „Euromaxx“, yra pristatinėjusi Lietuvos skiriamus balus „Eurovizijoje“.

Teisingas atsakymas: Ugnė Siparė.

9. LRT populiariosios muzikos vyr. redaktorius, LRT RADIJO laidos „Muzikos savaitė“ vedėjas, LRT OPUS laidos „Vardai ir garsai“ vedėjas, projekto „Dainuokim kartu“ dalyvių pasirodymų vertintojas.

Teisingas atsakymas: Ramūnas Zilnys.

10. Ilgametė Lietuvos televizijos žurnalistė, diktorė, „Panoramos“ vedėja, 1991-ųjų Sausio 13 d. naktį sovietų desantininkams šturmuojant LRT pastatą transliavusi įvykius iš TV studijos.

Teisingas atsakymas: Eglė Bučelytė.

Taip pat skaitykite