Veidai

2020.05.28 17:38

Vidas Bareikis išpildė giminaičių prašymą: pakvietė prezidentą pasimatuoti ūgį

LRT.lt2020.05.28 17:38

„Dar yra kur augti“, – šypsojosi atlikėjas Vidas Bareikis, Katedros aikštėje vykusios akcijos „Padėkok mokytojui – duok penkis“ metu pakvietęs Lietuvos prezidentą Gitaną Nausėdą palyginti savo ir jo ūgį. Anot atlikėjo, jis tai padarė paprašytas savo giminės moterų.

Simboline akcija Katedros aikštėje Vilniuje buvo užbaigta LRT TELEVIZIJOS projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ laidos „Įdomiosios pamokos“ inicijuota padėkos mokytojams kampanija „Padėkok mokytojui – duok penkis“, o iš vaikų atsiųstų nuotraukų sukurta didžiulė padėkos mozaika.

Katedros aikštėje mokytojams padėkos žodį tarė ir Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda. Vienas laidos vedėjų, atlikėjas V. Bareikis nutarė pasinaudoti proga ir patikrinti, kiek prezidentas už jį aukštesnis.

„Visos mano giminės moterys parašė, kad pasimatuočiau su prezidentu ūgį, svarstė, ar mūsų prezidentas tikrai toks aukštas“, – sakė dainininkas.

Laidos „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ vedėjas Robertas Petrauskas užmetęs akį tarstelėjo, kad Vidas prezidentui maždaug iki kaklo. „Viskas – prieš akis“, – šyptelėjo G. Nausėda.

Kaip Vidas Bareikis matuoja savo ir prezidento Gitano Nausėdos ūgį – vaizdo įraše:

Įdomiosios pamokos tiesiogiai. Ypatinga laida, kurioje ir Gitanas Nausėda, ir padėkos mozaika mokytojams
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt