Veidai

2020.05.23 20:47

„Dainuokim kartu“ dalyviai atliko vieni kitų dainas: kam pavyko pranokti originalą?

atnaujinta 22.45
LRT.lt 2020.05.23 20:47

Šeštadienį muzikinio projekto „Dainuokim kartu“ žiūrovų laukė smagus vakaras. Dainininkams buvo mestas naujas kūrybinis iššūkis – atlikti kitų projekto dalyvių kūrinius. Kaip jiems sekėsi?

Pirmieji iš namų pasirodė Katažina ir Deivydas Zvonkai. Su linksmais efektais nufilmuotame klipe pasirodė ir poros dvynukai vaikai. Šeima atliko savą Jurgio Brūzgos dainos apie Jurgelį meistrelį versiją.

Dainuokim kartu VII laida. Zvonkų šeimos atliekama nuotaikinga daina

Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings šįkart bendrai šeimos dainai jungėsi per atstumą, o pasirodymas buvo itin kontrastingas. Kaip kūrinio pradžioje sakė J. Didžiulis, jis sunkiai dirba likęs namie. Tuo tarpu E. Jennings su sūnumis uždainavo iš saulėto paplūdimio. O dainos pabaigoje visi vieni kitiems siuntė oro bučinius.

Dainuokim kartu VII laida. Didžiulių šeimos pasirodymas

Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė dainavo Vido Bareikio kūrinį „Trys Kanados“. Pora atkartojo ne tik dainos žodžius, bet ir vaizdo klipą – į lauką, ant kalvos išsinešė fortepijoną.

„Iš karto žinojau, kurią dainą rinksimės. „Trys Kanados“ man patinka jau labai seniai. Su Irena daug dirbome, padarėme visiškai naują aranžuotę. V. Bareikio kūryba man labai įdomu, o ir ši daina – didelis iššūkis. Tai buvo tikras burnos etiudas – pirmą kartą gyvenime pusantros valandos įrašinėjau vieną posmelį“, – prieš laidą sakė Ž. Žvagulis.

Dainuokim kartu VII laida. Žvagulių šeima – „Trys Kanados“

Vidas Bareikis ir jo sūnus Adas, padainavę grupės „Delfinai“ dainą „Mano meile“, be žado paliko visus. „Mažas, nerealus šio šeštadienio stebuklas“, – apie dainą, parašytą prieš maždaug 15 metų, sakė pats jos autorius Stanislavas Stavickis-Stano, kuris netrukus ir pats pasirodė su perdainuota daina.

Dainuok kartu VII laida. Vido ir Ado Bareikių atliekama daina

Savas grupės „Foje“ dainos „Kitoks pasaulis“ versijas yra pristatęs ne vienas atlikėjas. Stano dainą pagyvino vaikiškų žaislų ir muzikos instrumentų garsais.

Dainuokim kartu VII laida. Stano šeima – „Kitoks pasaulis“

Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis žiūrovus pakvietė pasivažinėti naktinio Vilniaus gatvėmis fone skambant perdainuotam populiariajam grupės „8 kambarys“ kūriniui „Ežero dugne“.

Dainuok kartu VII laida. Iglė ir Tadas – „Kambarys ežero dugne“

Karolis Talutis ir Kristina Jure dainuoti išėjo į mišką. Ten įspūdingai perdainavo sesių, žinomų kaip „Baltos varnos“, lyriškąją dainą „Namų dvasia“. Interpretacija, kurioje derėjo ne tik stiprus Kristinos balsas, bet ir Karolio repavimas, puikų įspūdį paliko ir pačioms „Baltoms varnoms“.

Dainuokim kartu VII laida. Kristina ir Karolis – „Namų dvasia“

„Baltos varnos“ niekada nepalieka abejingų“, – po sesių Mildos ir Teresės Andrijauskaičių pasirodymo sakė Dovilė Filmanavičiūtė. Sesės „Baltos varnos“ perdainuoti pasirinko kitų projekte dalyvaujančių sesių – Kleopatros, Sofijos ir Julijos Vasilevskyčių kadaise dainuotą kūrinį „Budapest“.

Dainuokim kartu VII laida. Lyrinė „Baltų varnų“ daina

Tuo tarpus Vasilevskytės uždainavo dainą „Sing“, su kuria nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pernai dalyvavo Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings.

„Su lietuvišku prieskoniu“, – taip apie perdainuotą savo kūrinį sakė J. Didžiulis. Mat dainą sesės nufilmavo šokdamas po žydinčiomis obelimis.

Dainuokim kartu VII laida. Sesės Vasilevskytės – „Sing!“

Tarp žiedų dainavo ir Jurgis bei Akmėja Brūzgos. Lietuviškų rapsų laukų peizažas labai tiko prie jų atliekamos Katažinos dainos „Po vasaros dangum“.

Dainuokim kartu VII laida. Romantiška Brūzgų šeimos daina

Projekte „Dainuokim kartu“ nuotoliniu būdu dalyvauja dalyvauja Stanislavas Stavickis-Stano su šeima, Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis, Jurgis ir Akmėja Brūzgos, Katažina ir Deivydas Zvonkai, Milda ir Teresė Andrijauskaitės, dar žinomos kaip „Baltos varnos“, Kleopatra, Sofija ir Julija Vasilevskytės, Iglė Bernotaitytė su Tadu Juodsnukiu, Vidas Bareikis su sūnumi Adu, Irena ir Žilvinas Žvaguliai, Karolis Talutis ir Kristina Jure.

Laidą studijoje veda Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Giedrius Savickas. Dalyvių pasirodymus komentuoja Ramūnas Zilnys ir Dovilė Filmanavičiūtė.

„Dainuokim kartu“ žiūrovai gali balsuoti už labiausiai patikusį pasirodymą skambindami arba siųsdami SMS žinutę. Visos surinktos lėšos atitenka Finansų ministerijos įsteigtam, prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujamam COVID-19 pasekmių mažinimo fondui.

Žinomi šeimyniniai duetai ir muzikiniai numeriai iš visų Lietuvos kampelių žiūrovus džiugina kiekvieną karantino savaitgalį nuo kovo 28 d. 21.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Praėjusių laidų įrašus galite rasti LRT Mediatekoje.