Naujienų srautas

Veidai2020.05.21 12:55

„The Roop“ geriausiais karūnavo ir oficiali „Eurovizijos“ gerbėjų organizacija

LRT.lt 2020.05.21 12:55

Net ir praėjus 2020-ųjų „Eurovizijos“ finalo dienai, „The Roop“ sėkmės istorija tęsiasi. „Eurovizijos“ širdžių nugalėtojai, Australijos ir Suomijos ekspertų favoritai, gerbėjų rengtų geriausių dainų ir šokių rinkimų laimėtojai, o dabar – ir tarptautinės „Eurovizijos“ gerbėjų organizacijos OGAE išrinkti šių metų „Eurovizijos“ favoritais.

Tarptautinė organizacija OGAE (Organisation Générale des Amateurs de l’Eurovision), kurią sudaro 42 „Eurovizijos“ dainų konkurso gerbėjų klubų tinklai visoje Europoje ir už jos ribų, surengė kasmetinę favoritų apklausą ir rinko, kas, jų nuomone, turėjo tapti šių metų „Eurovizijos“ nugalėtojais.

Balsus atidavę gerbėjai 2020-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtojais išrinko Lietuvos atstovus „The Roop“, kuriems skyrė net 770 taškų. Antroje vietoje likusius Islandijos atstovus lietuviai aplenkė daugiau nei šimtu taškų (islandams gerbėjai skyrė 634 taškus), trečia vieta atiteko Šveicarijos atstovams (jie pelnė 620 taškų).

Panašu, jog prieš „Euroviziją“ vykstantis OGAE narių balsavimas dažnai išpranašauja ir tikruosius „Eurovizijos“ nugalėtojus. 2018 m. aukščiausią vietą dainų konkurso gerbėjų organizacija skyrė Izraelio atstovei Nettai, kuri tais metais ir tapo konkurso nugalėtoja, o praėjusiais metais pirmos vietos nugalėtoju išrinko Italijos atstovą Mahmood, kuris 2019 m. „Eurovizijoje“ užėmė antrąją vietą.

Po „YouTube“ patalpintame „Eurovizijos“ gerbėjų favorito rinkimų įrašu Lietuvai pasipylė sveikinimai ir pagyros. „Lietuva būtų laimėjusi šių metų „Euroviziją“, – komentavo „The Roop“ gerbėjai iš užsienio šalių.

Šių metų OAGE apklausoje galėjo dalyvauti ne tik organizacijos nariai, kaip vyko iki šiol, bet ir visi norintys atiduoti balsą už favoritus. Tuo siekta, kad galutinis rezultatas atspindėtų kuo platesnės auditorijos nuomonę.

Šių metų OAGE rengtoje apklausoje iš viso balsavo daugiau nei 7 tūkst. „Eurovizijos“ gerbėjų. OGAE apklausos nugalėtojui tradiciškai būna įteikiama simbolinė statulėlė.

OGAE surengtų „Eurovizijos“ favoritų rinkimų įrašas:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi