Veidai

2020.05.20 15:56

Davidas Lynchas kviečia į premjerą – savo filmą pristatys „Youtube“

LRT.lt2020.05.20 15:56

Siurrealistiniu stiliumi garsėjantis JAV režisierius Davidas Lynchas pirmą kartą savo „Youtube“ paskyroje pristatys ilgai lauktą trumpametražį filmą „Fire (pozar)“. 2015 m. sukurta juosta buvo rodyta ir anksčiau, tačiau ji niekada nebuvo pasirodžiusi internete. Apie premjerą internete režisierius pranešė twitteryje.

Veikiausiai tie, kurie pastaruoju metu sekė režisieriaus kanalą „Youtube“, pastebėjo, kad jau daugiau nei savaitę D. Lynchas dalijasi orų apžvalgomis ir prognozėmis, kurias kiekvieną kartą peržiūri kelios dešimtys tūkstančių žiūrovų.

Panašu, kad trečiadienį savo kanale jis paviešins tai, kas sulauks kur kas daugiau dėmesio – paties režisuotą trumpametražį filmą „Fire (Pozar)“, kuriame skamba Mareko Zebrowkio muzika.

Kaip rašoma Dazeddigital.com, dar 2015-aisiais D. Lynchas apie šį savo darbą sakė taip: „Tai buvo eksperimentas, kurio metu nieko nepasakojau M. Zubrowskiui apie savo sumanymus ir leidau jam savaip interpretuoti vaizdo medžiagą. Galiu pasakyti, kad eksperimentas pavyko, nes man labai patiko tai, ką jis sukūrė.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.