Veidai

2020.05.11 11:12

„The Roop“ vėl skina pergales: tapo populiariausio tinklaraščio apie „Euroviziją“ konkurso nugalėtojais

LRT.lt2020.05.11 11:12

Atšaukus šių metų Roterdame turėjusią vykti „Euroviziją“, dužo milžiniškos Lietuvos atstovų „The Roop“ gerbėjų armijos širdys. Tiesa, nors „On Fire“ ir nenuskambėjo didžiojoje scenoje, Lietuvos vardas „Eurovizijos“ kontekste iki pat dabar skamba dažnai ir garsiai. Šįkart „The Roop“ nudžiugino tapę vieno žinomiausių tinklaraščių apie „Euroviziją“ rengto konkurso nugalėtojais.

Apie pergalę žinomiausio tinklaraščio apie „Euroviziją“ „Wiwibloggs“ rengtame konkurse „The Roop“ pranešė savo feisbuko paskyroje. „Galutinėje lentelėje blogeriai išsiaiškino, kas būtų laimėjęs „Euroviziją 2020“. Iš viso pasaulio keliavo 8, 10 ir tuzinas balsų, kad būtų galima išsiaiškinti laimėtoją. Mes dėkojame už šį pasitikėjimą mumis!“, – rašė grupės nariai.

Konkurso metu tinklaraštininkai iš 25 šalių atidavė balsą už labiausiai jiems patikusias šių metų dainų konkurse turėjusias skambėti dainas. Lietuvai balus skyrė Suomijos, Vengrijos, Australijos ir kitų šalių „Eurovizijos“ entuziastai.

„Lietuvių pasirodymas išties unikalus ir išskirtinis šių metų „Eurovizijoje“. Šaunuoliai, sveikiname!“, – skambėjo pagyros Lietuvos atstovams, turėjusiems pasirodyti šių metų dainų konkurso scenoje.

Už puikų įvertinimą „Wiwibloggs“ surengto konkurso pabaigoje dėkojo ir patys „The Roop“ nariai. „Labai ačiū, dėkojame“, – sakė atlikėjai, žinoma, nepamiršę „ugnelės“ šokio.

Antroje tinklaraštininkų rengto konkurso vietoje liko Bulgarija, trečia vieta atiteko Šveicarijai.

„Wiwibloggs“ rengto „Eurovizijos“ konkurso transliacija:

LRT.lt primena, kad „The Roop“ šiemet ne pirmą kartą tampa gerbėjų surengtos „Eurovizijos“ nugalėtojais.

Pirmą kartą per 64-erius metus atšaukus „Euroviziją“, konkurso naujienų portalas Esctoday.com surengė pramogą – „Eurovision Home Contest“ bei kvietė internetu balsuoti už labiausiai patikusias eurovizines šių metų dainas. Šio neoficialaus konkurso nugalėtojais taip pat tapo „The Roop“.

Konkursas, kaip ir tikroji „Eurovizija“, vyko tris dienas. Antradienį buvo balsuojama už atlikėjus, turėjusius pasirodyti pirmajame pusfinalyje, ketvirtadienį – už antrojo pusfinalio dalyvius, o šeštadienį surengtas „Eurovision Home Contest“ finalas.

Tiesa, patys atlikėjai nei pusfinaliuose, nei finale nepasirodė, tačiau net po kelias valandas buvo galima stebėti kaip keičiasi internautų balsai konkurso balų lentelėje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt