Veidai

2020.05.09 20:56

„Dainuokim kartu“ dalyviai džiaugėsi spalvotu pavasariu, linkėjimus siuntė ir užsienyje gyvenantys lietuviai

atnaujinta 22.48
LRT.lt2020.05.09 20:56

Nors karantino apribojimai pamažu švelnėja, LRT TELEVIZIJA tęsia karantino savaitgalių tradicija tapusį muzikinį projektą „Dainuokim kartu“. Šį šeštadienį žinomi šalies atlikėjai iš kiemų, balkonų, miškų, pajūrio ir miesto gatvių kvietė kartu pasidžiaugti pavasarėjančiu oru ir mus supančiomis spalvomis, sulaukė ir užduočių, kurias turės paruošti kitai laidai.

Laidos žiūrovai skambindami arba siųsdami SMS žinutę galėjo balsuoti už labiausiai jiems patinkantį pasirodymą. Visos surinktos lėšos atitenka Finansų ministerijos įsteigtam, prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujamam COVID-19 pasekmių mažinimo fondui.

Daugiausia žiūrovų simpatijų šįvakar sulaukė Stanislavo Stavickio-Stano ir jo šeimos pasirodymas „Yra Lietuva“, kurio metu linkėjimus siuntė ir po pasaulį išsibarstę tautiečiai.

Iš LRT TELEVIZIJOS studijos su žiūrovais sveikinosi nuotaikingasis laidos vedėjų duetas – Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Giedrius Savickas, projekto dalyvių pasirodymus komentavo LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys ir komunikacijos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė.

Laidos pradžioje skambėjo Stanislavo Stavickio-Stano daina „Ačiū Tau“, skirta Lietuvos mokytojams. LRT.lt primena, kad karantino metu prasidėjęs LRT TELEVIZIJOS „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ specialusis projektas „Įdomiosios pamokos“ skelbia padėkos akciją „Padėkok mokytojui – duok penkis“. Vaikai kviečiami ant delno užsirašyti gražiausią lietuvišką žodį „Ačiū“ ir nufilmavus trumpą padėką mylimiausiam mokytojui atsiųsti įrašą el. p. adresu aciu@tukstantmeciovaikai.lt.

Pirmoji iš pajūrio uždainavo Ericos ir Jurgio Didžiulių šeima. Šįkart atlikėjai ekrane pasirodė dviese, be įprastai projekte jiems pritariančių sūnų. Kitą laidą Didžiulių šeimos laukia užduotis – jie turės sudainuoti pasirinktą Irenos ir Žilvino Žvagulių dainą.

Dainuokim kartu VI laida. Ericos ir Jurgio Didžiulių kūrinys

G. Savicko „aksominiu“ pavadintas Jurgio ir Akmėjos Brūzgų duetas šiam vakarui, kaip ir Didžiuliai, pasirinko lėtą dainą. Šįkart jiems į pagalbą vaikai taip pat neatskubėjo – Jurgis juokavo, kad mažiesiems, turbūt, jau bus nusibodę dainuoti. Kitoje laidoje jiems reikės sudainuoti Katažinos ir Deivydo Zvonkų dainą.

Dainuokim kartu VI laida. Brūzgų šeimos atliekamas kūrinys

Šį šeštadienį tiek projekto dalyvių, tiek pasirodymų vertintojų laukė nuotaikingos užduotys. J. Brūzga tiesioginiame eteryje pagal užuominas spėliojo moterų grožio prietaisus ir aksesuarus, o R. Zilnys su D. Filmanavičiūte bandė atspėti, kas atlieka dainas, kurių žodžius žemaitiškai ar tarsi eilėraštį skaitė J. Jurkutė ir G. Savickas.

Vakarą iš namų tęsė Irena ir Žilvinas Žvaguliai. Vakarėlį geros nuotaikos nestokojantys atlikėjai šįkart surengė savo kieme. Šviečiant saulei jie dainavo, vaišinosi ryškiaspalviais vaisių kokteiliais, žaidė tenisą – kaip sufleravo šio savaitgalio laidos tema, spinduliavo tikrų tikriausią ryškiaspalvį pavasarį. Žinoma, Žvaguliams talkino ir projekto žiūrovams jau gerai pažįstamas jųdviejų keturkojis augintinis Aras. Kitoje laidoje Žvaguliai dainuos pasirinktą Vido ir Ado Bareikių dainą.

Dainuokim kartu VI laida. Nuotaikingas Žvagulių šeimos pasirodymas

Iš sodo dainą „Yra Lietuva“ užtraukė ir Stanislavas Stavickis-Stano su vaikais. „Dainuokim kartu“ žiūrovams jie paruošė staigmeną ir suteikė galimybę pakeliauti – sumontuotame vaizdo įraše Stano dainuodami pritarė tautiečiai, išsibarstę po įvairiausius pasaulio kampelius. „Kokie mes visi spalvoti, kokie skirtingi“, – kalbėjo Stano, dėkodamas prie dainos prisidėjusiems lietuviams. Kitai laidai Stano ir jo šeimai teks paruošti pasirodymą pagal Iglės Bernotaitytės ir Tado Juodsnukio dainą.

Dainuokim kartu VI laida. Stano su šeima – „Yra Lietuva“

Nors muzikos instrumentus į rankas pasičiupę Katažina ir Deivydas Zvonkai dainavo apie juodai baltą, jų pasirodymas buvo išties nuotaikingas. Atlikėjai net prisiderino prie dainos žodžių ir apsirengė juodai baltais drabužiais, sėdėjo prie juodai baltais raštais išmargintos sienos. Kitą laidą šeimai teks paruošti pasirodymą pagal Akmėjos ir Jurgio Brūzgų dainą.

Dainuokim kartu VI laida. Katažinos ir Deivydo Zvonkų pasirodymas

Vidas Bareikis su sūnumi Adu šiam vakarui pasirinko lėtesnes natas. Išriedėję į vakarinio Vilniaus gatves, jie atliko seniai sudainuotą V. Bareikio kūrinį „Raudoni taškai“. „Labai smagu, kad Adas su Vidu prikėlė gražią dainą“, – pasirodymą gyrė R. Zilnys. Kitoje laidoje Vidas su Adu turės paruošti pasirodymą pagal pasirinktą Stano dainą.

Dainuokim kartu VI laida. Vidas ir Adas Bareikis – „Raudoni taškai“

Kristina Jure ir Karolis Talutis šį šeštadienį uždainavo iš savo balkono. Susiderinę rūbų spalvas ir jaukiai rankose laikydami arbatos puodelius, jie atliko grupės „8 kambarys“ dainą „Raudonam puodely“. Kitoje laidoje Kristiną ir Karolį išvysime atliekančius „Baltų varnų“ dainą.

Dainuokim kartu VI laida. Kristina Jure ir Karolis Talutis – „Raudonam puodely“

Seserys Sofija, Kleopatra ir Julija Vasilevskytės pakvietė pasvajoti apie vasarą, jūrą ir bangas. Kitoje laidoje sesėms teko užduotis sudainuoti norimą Ericos ir Jurgio Didžiulių dainą.

Dainuokim kartu VI laida. Sesės Vasilevskytės savo atliekamu kūriniu kviečia pasvajoti

Sesės Milda ir Teresė Andrijauskaitės, dar žinomos kaip „Baltos varnos“, iš namų išėjo į mišką. Ne veltui – jaukiai įsitaisiusios ant samanų šalia medžių, jos atliko dainą apie mišką. „Man atrodo, miškas yra „Baltų varnų“ studija. Laidą įjungusios į medį, gitarą pajugusios prie samanų, jos ten įrašinėja visas dainas“, – šmaikščiai įspūdžiais apie seserų pasirodymą dalijosi G. Savickas. Pasuktas užduočių ratas nulėmė, kad kitą laidą joms teks sudainuoti seserų Vasilevskyčių dainą.

Dainuokim kartu VI laida. „Baltos varnos“ – „Eikit, eikit“

Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis taip pat dainavo iš balkono. Dar prieš laidą atlikėjai šypsojosi, kad mėnesį karantino praleidę sodyboje, jau grįžo į Vilnių – pasiilgo ir miesto, ir komforto. Taip pat trūko ir galimybių užsiimti įprasta veikla.

„Rutina nesiskundžiam, turim šunį, kurį reikia vedžioti. Taip pat prisigalvojam ir gaminam įvairius patiekalus. Išmokau gaminti patiekalus, kurie kažkada atrodė sunkūs, o pasirodo – visai lengvi. Džiaugiamės, kad neišsimušėm iš ritmo – anksti keliamės, retai nueinam miegoti vėlai. Nors ir nelabai kas pasikeitė, bet jau laukiam, kada galėsim sugrįžti į darbus“, – pasakojo Iglė.

Kitai laidai Iglė ir Tadas gavo užduotį sudainuoti Kristinos Jurės ir Karolio Talučio dainą.

Dainuokim kartu VI laida. Romantiška Tado ir Iglės daina

Žinomi šeimyniniai duetai ir muzikiniai numeriai iš visų Lietuvos kampelių žiūrovus džiugina kiekvieną karantino savaitgalį nuo kovo 28 d. 21.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

I-oji „Dainuokim kartu“ laida

Dainuokim kartu! Šeimynos karantine laiko veltui neleidžia: dainavo nuo „Zombių“ iki „Mamma Mia“

II-oji „Dainuokim kartu“ laida

Dainuokim kartu! II šeimyninė karantino laida – dar daugiau nuotaikingų dainų ir išradingų namų sąlygomis kurtų vaizdo klipų

III-oji „Dainuokim kartu“ laida

Dainuokim kartu! III laida. Smagūs atlikėjų pasirodymai, žymios ir pirmąsyk skambančios dainos

IV-oji „Dainuokim kartu“ laida

Dainuokim kartu IV laida. „Baltų varnų“ lyderystė, daina medikams ir „Delfinų“ laikus prisiminęs Stano

V-oji „Dainuokim kartu“ laida

Dainuokim kartu V laida. Joms – šilčiausi žodžiai ir skambiausios dainos: atlikėjai sveikina Motinos dienos proga
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt