Veidai

2020.05.07 13:06

Urna su Nelly Paltinienės palaikais jau Lietuvoje

LRT.lt 2020.05.07 13:06

Urna su prieš porą mėnesių Vokietijoje mirusios legendinės dainininkės Nelly Paltinienės palaikais jau pasiekė Lietuvą, tai portalui LRT.lt patvirtino atlikėjos bičiulis kunigas Arūnas Peškaitis.

Legendinė dainininkė Anapilin iškeliavo vasario 29-ąją, tačiau pasaulyje prasidėjusi pandemija visiškai sujaukė jos laidotuvių planus. Praėjus porai mėnesių nuo netekties, urna pasiekė Lietuvą, kur po karantino N. Paltinienė bus palaidota Antakalnio menininkų kalnelyje.

„Iki laidotuvių urną bus artimųjų globoje. Tiesa, kada su N. Paltieniene bus galima atsisveikinti, kol kas dar nežinoma, tai priklauso ir nuo to, kada į Lietuvą galės atvykti Nelly vyras Arvydas Paltinas“, – pasakojo A. Peškaitis. Kada vyks scenos legendos laidotuvės bus pranešta vėliau, kol kas šeima prašo gerbti jų privatumą.

„Su Arvydu kasdien bendraujame telefonu. Jam tikrai nelengva, tačiau džiaugiuosi, kad jis po truputį atsigauna ir kiek tai yra įmanoma laikosi neblogai – jau išeina pasivaikščioti, nueina į parduotuvę, turi bičiulių, kurie jį palaiko. Jis su viltimi laukia, kada galės pats atvykti atsisveikinti su Nelly“, – prieš savaitę portalui LRT.lt sakė A. Peškaitis.