Veidai

2020.05.07 10:07

Vaidotas Valiukevičius „On Fire“ piką prognozuoja vasaros viduryje ir pristato dainos atributiką

„Išliūdėjau, kiek reikėjo. Dabar su grupe žiūrime į priekį, ką toliau galime daryti ir kaip šitoje situacijoje veikti. Liūdesio jau nėra, yra daug planų. Ir viskas. Tiesiog gyvenimas tęsiasi“, – sako šiemet į „Euroviziją“ deleguotos grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Nuotoliniu būdu kalbėdamas LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ eteryje jis sakė: „Noriu visiems Lietuvos žmonėms dar kartą pasakyti ačiū, kad mumis pasitikėjote ir mus išrinkote. Nesvarbu, kad „Eurovizija“ buvo atšaukta, Lietuvos vardas toliau sklinda. Tai yra ir jūsų dėka, nes jūs pasitikėjote mumis. Daina „On Fire“ toliau keliauja per radijo stotis. Galbūt Lietuvoje jau visi ją girdėjo, bet pasaulyje kiti tik pradeda girdėti. Tad mūsų darbas, nors konkursas atšauktas, skleisti ją ir Lietuvos vardą toliau. Mes galvojame, kad jos pikas bus pasiektas tik vasaros viduryje.“

„The Roop“ gerbėjus lapkritį žada pradžiuginti ir nauju albumu, kurį užsisakyti galima jau dabar. Taip pat grupė internete pradeda prekiauti drabužiais su „On Fire“ dainos simbolika.

Paklaustas apie karantiną, V. Valiukevičius teigė, kad tai jo dienotvarkės nepakeitė, kitokie tapo tik vakarai, nes buvo atšaukti koncertai. Vos pasibaigus karantinui jis žada drąsiai lankyti gimines ir sako, kad labai pasiilgo apsikabinimų su žmonėmis.

Kortos atverstos: Lietuva į didžiąją „Euroviziją“ deleguoja „The Roop“