Veidai

2020.05.04 21:33

Monika Pundziūtė-Monique: karantinas ir taip skriaudžia, tad nemuštruokite savęs patys

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.05.04 21:33

Atlikėja Monika Pundziūtė-Monique LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ sako, kad prasidėjus karantinui buvo ir nerimo, ir streso, tačiau dabar ji yra daug produktyvesnė nei anksčiau. Kas jai padeda nenuleisti rankų ir ką ji nuveikė per pastaruosius porą mėnesių?

Per karantiną atlikėja gali ilgiau pamiegoti, tačiau veiklos stygiumi ji tikrai nesiskundžia – nors koncertai atšaukti, kūryba nesustoja, o visai neseniai atlikėja pristatė ir savo vaizdo klipą „Deja Vu“. „Kadangi turiu labai gerų draugų, kurie galėjo paskolinti įrašą, nufilmuoti klipą buvo ne taip ir sudėtinga“, – šypsojosi ji.

Ji neslėpė, kad karantino pradžioje buvo ir nerimo, ir streso, tačiau su laiku su situacija atlikėja susitaikė: „Suprantu, kad karantinas švelnėja, tačiau kol kas vadžių atleisti negalima. Taigi kol kas labiausiai trūksta pažinimo, mėgavimosi geru oru ir bičiulių kompanija.“

Monika sukūrė ir video, kaip pažinti pasaulį karantino metu. „Neverskite savęs daryti daugiau, nei norisi – karantinas ir taip mus visus skriaudžia. Kai atsipalaiduoji ir savęs neverti, nemuštruoji, produktyvumas auga. Bent jau man. Kadangi nieko savęs neverčiu, esu galbūt net produktyvesnė nei anksčiau“, – pasakoja Monique ir priduria, kad vasarą tikrai išgirsime naujas jos dainas.

Be to, Monika ne tik kuria, bet ir pradėjo mokytis italų kalbos. „Nuo tada, kai Italijoje nufilmavau pirmą savo klipą, supratau, kad įsimylėjau ir vietos kultūrą, ir vietos kalbos skambesį, ir vietos žmones ir jų temperamentą“, – šypsosi Monique.

Visas pokalbis su atlikėja – vaizdo įraše.

Labas rytas, Lietuva II d. Monique apie kūrybą karantino metu: pasigendu ryšio ir bendrystės
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt