Veidai

2020.05.04 10:10

Į Lietuvą atkeliauja urna su prieš du mėnesius Vokietijoje mirusios scenos legendos Nelly Paltinienės palaikais

LRT.lt 2020.05.04 10:10

Vasario pabaigoje Anapilin iškeliavusios legendinės dainininkės Nelly Paltinienės urna jau pakeliui į Lietuvą, tai portalui LRT.lt patvirtino jos artimas bičiulis kunigas Arūnas Peškaitis. Tačiau tiksli laidotuvių data ir toliau lieka nežinoma.

Legendinė dainininkė Anapilin iškeliavo vasario 29-ąją, tačiau pasaulyje prasidėjusi pandemija visiškai sujaukė jos laidotuvių planus. Praėjus porai mėnesių nuo netekties, urna išsiųsta į Lietuvą, kur po karantino N. Paltinienė bus palaidota Antakalnio menininkų kalnelyje.

„Urna jau yra pakeliui. Galbūt dar šią savaitę ji pasieks Lietuvą, o iki laidotuvių bus artimųjų globoje“, – portalui LRT.lt sako artimas Nelly bičiulis kunigas Arūnas Peškaitis. Vis dar nežinoma ir dainininkės laidotuvių data, kuri priklauso nuo to, kada į Lietuvą galės atvykti velionės vyras Arvydas Paltinas.

„Su Arvydu kasdien bendraujame telefonu. Jam tikrai nelengva, tačiau džiaugiuosi, kad jis po truputį atsigauna ir kiek tai yra įmanoma laikosi neblogai – jau išeina pasivaikščioti, nueina į parduotuvę, turi bičiulių, kurie jį palaiko. Jis džiaugiasi, kad urna jau išsiųsta į Lietuvą ir su viltimi laukia, kada galės pats atvykti atsisveikinti su Nelly“, – pasakoja A. Peškaitis.