Veidai

2020.05.02 20:47

Džiaugsmo ašaros, padėkos ir gėlės: „Dainuokim kartu“ dalyviai sveikino visas Lietuvos mamas

atnaujinta 23.05
LRT.lt2020.05.02 20:47

Specialus LRT karantino projektas „Dainuokim kartu“ šeštadienį ir vėl svečiavosi muzikantų namuose. O jie šįkart buvo paruošę ypatingų siurprizų, kurie prieš pat Motinos dieną skirti visoms šalies mamoms. „Mamos meilė yra geriausias vaistas nuo visų skausmų ir ligų“, – sakė vienas iš projekto dalyvių Jurgis Didžiulis.

Laidos pradžioje sveikinimus Motinos dienos proga perdavė prezidentė Dalia Grybauskaitė, o specialiai sukviestas geriausių Lietuvos tenorų choras atliko legendinę dainą „Švelnumas“.

Bėga šiurpuliukai: ypatingas operos solistų choras atlieka legendinę dainą „Švelnumas“

Pirmieji iš namų uždainavo Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis. Žiūrovams jie skyrė kadaise Dimos Šavrovo išgarsintą dainą „Mamai“. Po dainos nuotoliniu būdu prie laidos vedėjų ir dalyvių prisijungė Iglės mama, o vos viena kitą išvydusios, abi ėmė graudintis.

Dainuokim kartu V laida. Iglė ir Tadas – „Mamai“

Vis gerėjant orui vis labiau norisi įkvėpti pavasario. Tad sesės Sofija, Kleopatra, Julija Vasilevskytės ir dainuoti išėjo į kiemą. O po dainos trijulė padeklamavo mamai sukurtą eilėraštį, kurio kulminacija tapo sesių ir mamos apsikabinimas.

Dainuokim kartu V laida. Sesės Vasilevskytės – „Dalis Manęs“

Tikrą Motinos dienos atmosferą televizijos ekrane sukūrė Katažina ir Deivydas Zvonkai. Vieną tyriausių mamoms skirtų dainų „Tau, mano mamyte“ pora dainavo iš balkono, už nugarų lingavo medžiai, o Katažina delnuose spaudė dar ir mažytę žibuoklių puokštę.

Dainuokim kartu V laida. Zvonkų šeima – „Tau, mano mamyte“

Po jaukios, šeimyniškos Jurgio ir Akmėjos Brūzgų dainos visoms šalies mamytėms, D. Filmanavičiūtė Akmėją net įvardijo Lietuvos lakštingala.

Dainuokim kartu V laida. Brūzgų šeima atlieka visoms mamoms skirtą dainą

Po svajingo Irenos ir Žilvino Žvagulių kūrinio mamoms ir močiutėms staigmenos sulaukė viena iš laidos „Dainuokim kartu“ vedėjų Jurgita Jurkutė. Ekrane pasirodė jos krikšto sūnus, paskaitė „Mažojo princo“ ištrauką ir padovanojo piešinį, kurį studijoje Jurgitai įteikė D. Filmanavičiūtė. Jurgitą sujaudinęs netikėtumas priminė – Motinos dieną švenčia ir krikšto mamos.

Dainuokim kartu V laida. Su Motinos diena sveikina Žvagulių šeima

Kaip visada originalų pasirodymą žiūrovams paruošė Vidas Bareikis su sūnumi Adu. Muzikuodami jiedu rado laiko ne tik padėkoti savo mamos, bet ir iškepti bei pavalgyti blynų.

Dainuokim kartu V laida. Adas bei Vidas Bareikiai kepa blynus ir sveikina Motinos dienos proga

Jurgis ir Erica Didžiuliai mamoms dainavo kartu su sūnumis Pranu ir Antanu. „Mamos meilė yra geriausias vaistas nuo visų skausmų ir ligų“, – per pasirodymą tvirtino Jurgis.

Dainuokim kartu V laida. Šilti Ericos ir Jurgio šeimos linkėjimai mamoms

Jautrią dainą Mamos dienai paruošė ir Kristina Jure su Karoliu Talučiu. Jaukiai susėdę balkone dainą jie atliko pritariant tik gitarai.

Dainuokim kartu V laida. Kristina ir Karolis – „Tu atėjai“/„Išmokyk Mane Šypsotis“

Stanislavas Stavickis-Stano Motinos dienai pritaikė grupės „Dinamika“ išgarsintą dainą „Ačiū tau“ ir ją grojo pianinu.

Dainuokim kartu V laida. Stano su šeima – „Ačiū Tau“

„Baltos varnos“ Motinos dienai sukūrė naują dieną, tiesa, kiek netipišką – joje net nėra minimas žodis „mama“.

„Šį kartą į mamos dalią norime pažvelgti iš humoristinės pusės. Tarsi grįžusios į vaikystę darysime beprotiškiausius dalykus, kuriuos daro vaikai. Daina vadinsis „Staigmena“ – mūsų mama iš karto tapo dviejų vaikų mama. Nors diena – mamos, negalime nepaminėti ir tėčio. Mama visada šalia turėjo nuostabų tėtį, kuris yra geros nuotaikos užtaisas, ir jie kartu stengėsi, kad užaugtume tokios, kokios esame“, – prieš laidą sakė „Baltos varnos“.

Dainuokim kartu V laida. Nuostabų kūrinį mamoms skiria „Baltos varnos“

Laidą studijoje vedė Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Giedrius Savickas. Dalyvių pasirodymus komentavo Ramūnas Zilnys ir Dovilė Filmanavičiūtė.

„Dainuokim kartu“ žiūrovai galėjo balsuoti už labiausiai patikusį pasirodymą skambindami arba siųsdami SMS žinutę. Visos surinktos lėšos atitenka Finansų ministerijos įsteigtam, prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujamam COVID-19 pasekmių mažinimo fondui.

Žinomi šeimyniniai duetai ir muzikiniai numeriai iš visų Lietuvos kampelių žiūrovus džiugina kiekvieną karantino savaitgalį nuo kovo 28 d. 21.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Praėjusių laidų įrašus galite rasti LRT Mediatekoje.

Dainuokim kartu IV laida. „Baltų varnų“ lyderystė, daina medikams ir „Delfinų“ laikus prisiminęs Stano