Veidai

2020.04.30 14:57

Po pertraukos ant scenos grįžtantis Egidijus Sipavičius: keista, kad žiūrovai bus kažkur už stiklo

„Šis susitikimas su klausytojais mums, muzikantams, labai svarbus“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ sako dainininkas Egidijus Sipavičius, besiruošiantis gyvo garso „Drive in live“ koncertui Paluknio aerodrome. Kadangi nuogąstauja, kad per stiklą plojimų negirdės, jis sumanė išeitį.

„Kadangi mano profesijos žmonės nemažai keliauja, su koncertais važinėja po Lietuvą, karantinas – labai keistas ir statiškas laikas. Jau kone porą mėnesių tenka būti namuose, – pasakoja E. Sipavičius. – teko atšaukti visus koncertus iki gegužės vidurio, taigi esame be darbo ir mylimo veiklos.“

Vis dėlto, prie karantino taikosi ir pramogų pasaulis, tad E. Sipavičiaus gerbėjai mėgstamą atlikėją išvys gegužės 1-ąją viename iš „Drive in live“ renginių ir gyvos muzikos koncertų ciklo renginių Paluknio aerodrome. Tai puiki pramoga ir tiems, kurie išsiilgo koncertų, kelionių, kurie nebenori sėdėti tarp keturių sienų.

Labas rytas, Lietuva II d. Supratingi vaikai mamų šį savaitgalį lankyti neskubės: plinta originalūs nuotoliniai sveikinimai

„Man ir pačiam keista. Gyvo pasirodymo esmė – matyti publiką, jos reakcijas ir jomis džiaugtis. Tai nepaprastai didelė motyvacija – jausmas, kuris atsiranda gyvo koncerto metu yra nuostabi, „vežanti“, kurio norisi dar ir dar.

Neįprasta, kad mes su kolegomis būsime ant scenos, o žiūrovai bus kažkur už stiklo. Turbūt atlikėjui tai labiau primins darbą televizijos studijoje, kur daug kamerų. Tai labai sunku įsivaizduoti. Nežinia, ar prasiskverbsime per automobilių stiklus, tačiau kito pasirinkimo neturime“, – pasakoja atlikėjas.

Kadangi jis sako, kad mašinose plojimų negirdės, ovacijas prašys keisti automobilio garsinio signalo paspaudimais ir taip bendrauti su atlikėju.

Koncertą tiesiogiai transliuos LRT RADIJAS. Transliacijos pradžia – gegužės 1-ąją 20 val. 30 min.