Veidai

2020.04.27 14:22

Per karantiną prasiveržęs Ingos Jankauskaitės produktyvumas nustebino ją pačią

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.04.27 14:22

Aktorė ir dainininkė Inga Jankauskaitė per karantiną tapo kur kas produktyvesnė. Kaip pati sako, niekas labiau neskatina kūrybiškumo už apribojimus.

„Net pati save nustebinau, nes nesitikėjau, kad taip bus. Visada taip galvojau ir dabar tik dar sykį pasitvirtino ta tiesa, kad niekas labiau neskatina kūrybiškumo ir veikimo negu kažkoks apribojimas. Ir viskas pasidaro darymo būdu, kito kelio nėra“, – nuotoliniu būdu LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ kalbėjo I. Jankauskaitė.

Inga Jankauskaitė džiaugiasi išaugusiu produktyvumu: niekas labiau neskatina kūrybiškumo už apribojimus

Eteryje ji taip pat pristatė naują dainą „Veidrodžiai meluoja“, kuri yra apie meilę sau ir tai, kad žmonės patys dažnai susikuria sau audrų stiklinėje.

„Problemos nėra arba ji ne tokia didelė. Aš kalbu ir apie primestus išvaizdos stereotipus, ir apie vidinius trukdžius, kurie neleidžia būti laimingiems. Kuo toliau gyvenu, tuo labiau suprantu, kad jeigu nori būti laimingas, būk. Tai yra sąmoningas apsisprendimas“, – įsitikinusi I. Jankauskaitė.

Paklausta, kaip tą laimę surasti per karantiną, I. Jankauskaitė teigė mananti, kad karantinas nieko ypatingai naujo nesukuria, bet pastiprina tai, kas yra viduje.

„Jeigu žmogus yra linkęs zyzti, skųstis ir matyti, kas aplink yra negerai, tai karantinas tam dalykui yra nepaprastai palankus. Jeigu tu linkęs labiau veikti, ieškoti išeičių arba moki susikurti sau būseną, kokios tau reikia tą akimirką, tai karantinas – visai ne priešas“, – sako I. Jankauskaitė.

Tiesa, ji neneigia, kad dėl tvyrančios nežinomybės gali apnikti nerimas ir tai yra natūralu. Tačiau priduria: „Kam jaudintis dėl to, ko negali pakeisti. Turi koncentruotis į tai, kas nuo tavęs priklauso. Tiesos labai paprastos, bet jas reikia praktikuoti.“