Veidai

2020.04.24 12:39

Tomas Hanksas vėl rodo gerą širdį: parašė laišką patyčių sulaukiančiam berniukui, vardu Corona

BNS, LRT.lt2020.04.24 12:39

Holivudo žvaigždė, koronavirusine infekcija COVID-19 persirgęs aktorius Tomas Hanksas parašė paguodos laišką patyčių sulaukiančiam australų berniukui vardu Corona (Korona) ir padovanojo jam savo rašomąją mašinėlę tokiu pačiu pavadinimu.

T. Hanksas ir jo žmona Rita Wilson COVID-19 susirgo kovo mėnesį ir dvi savaites gydėsi vienoje Kvynslando ligoninių Australijoje, o pasveikę grįžo namo į Jungtines Valstijas. Jie tapo vienais pirmųjų iš pramogų pasaulio garsenybių, kurie užsikrėtė šia infekcija.

Aštuonerių metų Corona De Vriesas nusiuntė laišką T. Hanksui, kuriame teiravosi apie jo sveikatą, pranešė vietos žiniasklaida.

„Per žinias išgirdau, kad jūs ir jūsų žmona pasigavote koronavirusą. Ar jums viskas gerai?“ – rašė berniukas.

„Man patinka mano vardas, bet mokykloje žmonės vadina mane koronavirusu. Aš labai nusimenu ir supykstu, kai žmonės mane taip vadina“, – rašė jis. Laišką citavo televizija „7 News“.

Mieliausiu Holivudo vyruku kartais vadinamas T. Hanksas, kaip pranešama, atsakė padrąsinančiu laišku, išspausdintu viena iš savo mėgstamų rašomųjų mašinėlių, kurias aktorius dažnai vežiojasi.

„Dėl tavo laiško mano žmona ir aš pasijutome nuostabiai! – rašė aktorius. – Susiradai naują draugą – mane!“

T. Hanksas taip pat padovanojo berniukui rašomąją mašinėlę „Corona“, kurią buvo atsivežęs į Australiją.

„Pamaniau, kad ši rašomoji mašinėlė tau tiks, – rašė jis. – Paklausk ko nors iš suaugusiųjų, kaip ji veikia. Ir atrašyk man ja naudodamasis.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.