Veidai

2020.04.22 13:17

Sumažėjus koncertų Aistė Lasytė netinginiauja, o dainuoja su vėju ir augina daržoves

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.04.22 13:17

Pastaruoju metu aktorė ir atlikėja Aistė Lasytė leidžia augindama daržo gėrybes ir besimėgaudama gamta. Kaip ji pasakoja LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“, iš kiekvienos dienos ji stengiasi išpešti geriausias emocijas ir su klausytojais dalijasi daina, atliekama duetu su vėju.

Karantiną aktorė ir atlikėja A. Lasytė leidžia ten, kur gali eiti pasivaikščioti su augintine Ponia Lase, rinkti žoleles, dilgėles ir ten, kur yra šiltnamis. Aistė sako, kad kitą mėnesį ketina atsiduoti kūrybai ir naujoms dainoms, tačiau ir dabar netinginiauja: „Reikėjo susitvarkyti su buitimi, pasodinti salotas, špinatus. Daug sportuoju, šoku.“

Telefonu ji neretai pasikalba su kolegomis, dabar, anot jos, visų nuotaikos labai įvairios ir banguojančios. „Šiuo metu visiems linkėčiau nepalaužiamų emocijų. Kai visų akyse – klaustukai, linkiu negalvoti apie rytojaus nežinomybę, o susitelkti į šiandieną ir iš jos išpešti kuo geresnes emocijas ir potyrius“, – linki Aistė.

Aistė su savo kūrybos gerbėjais dalijasi ir daina „Gera diena ateina... kartais“, kurią, kaip pati sako, atliko duetu su vėju.

Visas pokalbis su Aiste ir daina – vaizdo įraše.

Labas rytas, Lietuva II d. Kiek kainuoja viena minutė ir kur dingsta mūsų laikas?
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt