Veidai

2020.04.21 21:29

Scenos išsiilgęs Donatas Montvydas laiką skiria šeimai: jaučiuosi labiau užpildytas negu įprastai

Atlikėjas Donatas Montvydas kalbėdamas apie karantiną pirmiausia užsimena apie žmonių, muzikos ir scenos ilgesį. Kita vertus, sulėtėjusiam muzikiniam gyvenimui dainininkas randa atsvarą: „Šis laikas yra skirtas šeimai ir namams.“

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ nuotoliniu būdu kalbėjęs D. Montvydas sakė namuose atradęs daug naujų dalykų. Ilgus metus kauptų, bet nepanaudotų daiktų atlikėjas atrado ir garaže – ketina namie pritvirtini skersinį, kad vaikai galėtų treniruotis. Su vaikais namie neliūdna – D. Montvydas net leido dukrai Adelei nuskusti jam plaukus.

Karantiną namuose leidžiantis Donatas Montvydas: ilgiuosi žmonių, scenos ir muzikos

„Sakydavau, kad nesu toks profesionalas šeimoje, koks esu muzikoje. Negali būti geras šeimoje vien tik turėdamas gebėjimą, talentą ar kažkokį vidinį jausmą, ką daryti su vaikais. Tu turi gilintis į tai. Tai yra mokslas. Jeigu to nedarai, jauti, kad atsilieki, ir grįžti namo kaip truputėlį svetimas“, – teigia D. Montvydas.

Karantinas leidžia jam dar geriau pažinti vaikus, nepraleisi jų augimo periodų. „Džiaugiuosi būdamas dabar su jais ir nepaisant to, kad dabar yra karantinas, jaučiuosi labiau užpildytas negu įprastai“, – sako D. Montvydas.

Tiesa, prisipažįsta, kad labai pasiilgo žmonių ir visko, kas susiję su muzika, scena, dėmesiu ir įvertinimu.

Retkarčiais D. Montvydas pabėga į savo studiją – joje nėra žmonių, tad atlikėjas pabūna vienas, užsiima kūryba, eksperimentuoja, permąsto, ką nori pasakyti auditorijai, ir jau kuria naujas dainas, kurioms, kaip pas sako, suskambėti dar ateis laikas.