Naujienų srautas

Veidai2015.02.14 17:09

Vokietijos darbo centras pasiūlė padirbėti viešnamyje

LRT.lt 2015.02.14 17:09

Vokietijos darbo centras jaunai moteriai surado darbą viešnamyje, praneša žurnalas „Der Spiegel“.  

Vokietijos darbo birža jaunai moteriai surado darbą viešnamyje, praneša žurnalas „Der Spiegel“.

Kaip teigiama, 19-metė mergina iš Pietų Vokietijos Augsburgo miesto darbo ieškojo mėnesius, galiausiai su ja susisiekė valstybinis darbo centras ir pasiūlė galima darbovietę.

„Der Spiege“, remdamasis vietiniu laikraščiu „Augsburger Allgemeine“, teigia, kad mergina pasiūlymo padirbėti „Colosseum“ kolektyve sulaukė paštu. Priduriama, kad mergina turėtų vilkėti „atitinkamą aprangą“, jos pagrindinis darbas – nešioti gėrimus. Darbo birža teigė, kad būtų dirbama 48 val. per savaitę, daugiausiai naktimis ir savaitgaliais.

Tačiau merginai pradėjus aiškintis, kas gi per įmonė yra „Colosseum“, paaiškėjo, kad tai viešnamis. Internete save pristatantis ir kaip „nuodistų klubu“, kuriame visi gali „užsiimti seksu ir atsipalaiduoti beveik 2,500 kv. metrų patalpoje“. „Colosseum“ aprašyme taip pat priduriama, kad čia sudaryta galimybė klientams „susitikti su mega paslaugas teikiančiomis merginomis“, taip pat reklamuojama sukūrinės vonios ir, žinoma, baras.

Darbo birža jau atsiprašė merginos, kurio atstovai apgailestavo dėl įsivėlusios klaidos. Teigiama, kad paprastai Darbo centas atsiklausia darbo ieškančių žmonių, ar jie sutiktų dirbti suaugusių pramogų industrijoje – šiuo atveju to nebuvo padaryta.

2002 metais Vokietija legalizavo prostituciją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi