Veidai

2020.04.18 20:57

Svečiuose pas „Dainuokim kartu“ dalyvius: aiškinosi santykius, nukėlė į Bolivudą ir dėkojo medikams

atnaujinta 22.45
LRT.lt2020.04.18 20:57

LRT TELEVIZIJOS eteryje ketvirtą sykį nuaidėjo karantino įkvėptas projektas „Dainuokim kartu“, kurio metu 10 žymių Lietuvos šeimų siuntė muzikinius linkėjimus iš namų. Atlikėjai viską darė savo jėgomis: dainavo, kūrė muzikinius klipus, rūpinosi scenografija ir grimu. Panašu, jog dėl to problemų jiems nekilo – dalyviai savo pasirodymuose aiškinosi santykius, dėkojo medikams ir leido pasijusti tarsi Bolivude.

Projekto „Dainuokim kartu“ žiūrovai galėjo balsuoti už labiausiai patikusį pasirodymą skambindami arba siųsdami SMS žinutę. Visos surinktos lėšos atitenka Finansų ministerijos įsteigtam, prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujamam COVID-19 pasekmių mažinimo fondui. Daugiausia žiūrovų simpatijų šįvakar sulaukė „Baltų varnų“ pasirodymas.

Kaip jau tapo įprasta, visi projekto dalyviai kitai laidai gavo užduotis. Kadangi kita „Dainuokim kartu“ transliacija vyks šeštadienį prieš Motinos dieną, šįkart visų užduotis vienoda – į savo pasirodymus ir dainas sudėti meilę mamai.

Iš studijos vėl sveikinosi laidos vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir šią savaitę 40-ąjį jubiliejų atšventęs aktorius Giedrius Savickas. Dalyvių pasirodymus nuotoliniu būdu iš namų komentavo LRT popmuzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys bei komunikacijos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė, vos prisijungusi prie laidos G. Savickui užtraukusi dainą „Su gimimo diena“.

Pirmieji šį vakarą uždainavo projekto „Dainuokim kartu“ naujokai – muzikantas, kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano su šeima. Debiutiniam pasirodymui Stano naujam gyvenimui prikėlė lietuviams puikiai pažįstamą dainą „Svajonės“, kuri prieš beveik 20 metų kone per naktį Stano grupę „Delfinai“ pavertė žinoma.

„Ši daina puikiai tinka karantinui – juk jos priedainyje skamba eilutė „Man nereikia šitų sienų keturių, nors sparnų neturiu, tyliai išskrendu“, – dar prieš pasirodymą kalbėjo Stano.

Dainuokim kartu IV laida. Stano šeima – „Svajonės“

Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis su vaikais šį šeštadienį turėjo pasukti galvas – jiems teko užduotis sukurti pasirodymą, kuriame atsispindėtų grupių „Skamp“ ir „InCulto“ dvasia. Apsiginklavusi žaisminga apranga, muzikiniais instrumentais ir apsauginėmis veido kaukėmis, Didžiulių šeima išėjo į Vilniaus gatves ir dar sykį įrodė, kad yra ne tik labai muzikalūs, bet ir išradingi.

Nuotaikingas jų pasirodymas patraukė Didžiulių kaimynų akį – šie iš balkonų jiems plojo ir mojavo, pagyrų šeimynos pasirodymui negailėjo ir „Dainuokim kartu“ vedėjai.

Dainuokim kartu IV laida. Ericos ir Jurgio Didžiulių šeima – „InCulto“ ir „Skamp“ jungtinė daina

Po linksmo Didžiulių pasirodymo eteryje skambėjo jauki Jurgio ir Akmėjos Brūzgų sukurta lopšinė. „Lopšinė buvo tokia lėta, kaip jūsų internetas“, – juokavo G. Savickas, mat Brūzgų šeima per karantiną išvyko ten, kur nėra nei žmonių, nei interneto. J. Jurkutė-Širvaitė sakė, kad Jurgio ir Akmėjos daina jai priminė, kaip kartais gera tiesiog klausytis tų, kurie yra šalia.

Dainuokim kartu IV laida. Brūzgų šeima – „Lopšinė“

Katažina ir Deivydas Zvonkai šį šeštadienį į rakas vėl paėmė gitaras. Pasipuošę kaubojiškais batais ir skrybelėmis, jiedu užtraukė kantri stiliaus eurovizinę Nyderlandų dainą „Calm After The Sun“, kuri 2014 m. dainų konkurse užėmė antrąją vietą.

Dainuokim kartu IV laida. Katažina ir Deivydas Zvonkai – „Calm After The Storm“

Sesės Milda ir Teresė Andrijauskaitės, dar žinomos kaip „Baltos varnos“, šįvakar turėjo užduotį žiūrovus nukelti į Bolivudą. Su užduotimi sesės susitvarkė nepriekaištingai – nepabijojusios interpretacijų, jos sudainavo bolivudinę dainą „Pinga“. Žinoma, „Baltos varnos“ liko ištikimos savo muzikiniam braižui – jų dainoje netrūko nei lietuviškų žodžių, nei folk muzikos motyvų, o jaukumo pasirodymui suteikė fone plazdanti židinio liepsna.

Tiek D. Filmanavičiūtė, tiek R. Zilnys sutarė, kad „Baltų varnų“ pasirodymas neabejotinai pateks tarp šio vakaro favoritų. Panašu, kad jiems pritarė ir žiūrovai – vos nuskambėjus jų dainai, balsų lentelėje seserys šovė į viršų.

Dainuokim kartu IV laida. „Baltos varnos“ – „Pinga“

Netrukus seserys Milda ir Teresė užleido eterį seserims Kleopatrai, Sofijai ir Julijai Vasilevskytėms. Talentingosios merginos žiūrovų širdis pavergė sudainavusios Lady Gagos ir Bradley Cooper`io dainą „Shallow“. Kadangi sesės gavo užduotį ne tik sudainuoti, bet ir sugroti, iš padėties suktis padėjo vyresnėlė. Ji į rankas čiupo gitarą, kuria, beje, išmoko groti per karantiną.

„Fantastika, mergos. Ir klipas pats geriausias – gražios mergos ir palmės“, – šmaikštavo G. Savickas. „Nesu girdėjęs, kad kas nors šią dainą dainuotų trimis balsais. Aiškiai matosi, kad buvo pasistengta ieškoti balsingumo“, – seserų pasirodymą komentavo prie laidos iš namų prisijungęs V. Baumila, su kuriuo Sofija dalyvavo LRT TELEVIZIJOS projekte „Dvi kartos“.

Dainuokim kartu IV laida. Sesės Vasilevskytės – „Shallow“

Iglė Bernotaitytė su Tadu Juodsnukiu savo daina pasakojo, kokius jausmus vienas kitam jaučia. Atlikėjams buvo tekusi užduotis savo pasirodymu pakalbėti apie santykius – jiedu dainavo, kad nors rytą būna pikti, vis tiek vienas kitą myli. Ukulėle grojusi Iglė dainos pabaigoje skundėsi, kad instrumentas bus pagadinęs manikiūrą. Vis dėlto pasirodymo niekas nepagadino, priešingai, Iglė su Tadu sulaukė daugybės pagyrų.

„Tobulas pasirodymas. Buvo kažkas ypatingo“, – pasirodymą gyrė Didžiuliai, jiems antrino ir „Dainuokim kartu“ vedėjai.

Dainuokim kartu IV laida. Iglė ir Tadas – „Ji būna pikta“

Įprastai vietoje nenustygstantys Vidas Bareikis su sūnumi Adu šįvakar uždainavo minoru. Ir neveltui – jų pasirodymas siuntė išties ypatingą žinutę. Tėtis su sūnumi dėkojo šiuo metu sunkiai dirbantiems medikams. „Ačiū, kad buvote ten, kai kitiems jėgų jau neliko“, – dainavo jie.

Dainuokim kartu IV laida. Vidas ir Adas – „Battle tarpusavyje“

Dar sykį į savo šiltus namus pakvietė Irena ir Žilvinas Žvaguliai. Kol Jungtinių Amerikos Valstijų vėliavos raštais išpuoštu kombinezonu vilkėdamas Žilvinas grojo gitara, rausvu kostiumėliu pasidabinusi Irena, kambaryje prastumdžiusi baldus, nepailsdama šoko ir kvietė prisijungti prie jos. Ilgai nelaukęs, Ž. Žvagulis paklausė žmonos, ir netrukus iš ekranų šokio žingsniu nuotaikingai sveikinosi abu atlikėjai.

Dainuokim kartu IV laida. Irena ir Žilvinas Žvaguliai – „Apie mus“

Karolis Talutis ir Kristina Jure užtraukė ispaniškai ir sudainavo Enrique Iglesias dainą „Duele el Corazon“. „Šita daina yra apie mūsų buto fiestą“, – po pasirodymo sakė grupės „8 kambarys“ narys Karolis.

Dainuokim kartu IV laida. Karolis Talutis ir Kristina Jure – „Carazon“

Žinomi šeimyniniai duetai ir muzikiniai numeriai iš visų Lietuvos kampelių žiūrovus džiugins kiekvieną karantino savaitgalį nuo kovo 28 d. 21.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

1-oji „Dainuokim kartu“ laida

Dainuokim kartu! Šeimynos karantine laiko veltui neleidžia: dainavo nuo „Zombių“ iki „Mamma Mia“

2-oji „Dainuokim kartu“ laida

Dainuokim kartu! II šeimyninė karantino laida – dar daugiau nuotaikingų dainų ir išradingų namų sąlygomis kurtų vaizdo klipų

3-oji „Dainuokim kartu“ laida

Dainuokim kartu! III laida. Smagūs atlikėjų pasirodymai, žymios ir pirmąsyk skambančios dainos