Naujienų srautas

Veidai2020.04.17 14:03

Mados ikona Victoria Beckham mini gimtadienį: kad taps žvaigžde, nusprendė būdama 6-erių

Balandžio 17-ąją 46-ąjį gimtadienį švenčia Victoria Beckham, britų dizainerė, buvusi dainininkė. Karjerą ji pradėjo milžiniško populiarumo sulaukusioje merginų muzikos grupėje „Spice girls“. Jos pravardė joje buvo Posh Spice.

Victoria Caroline Beckham – ne tik britų dainininkė, legendinės merginų grupės „Spice Girls“ narė, dizainerė, bet ir verslininkė, modelis.

Kaip dainininkė kartu su kolegėmis Melanie Chisholm, Geri Halliwell, Emma Bunton ir Melanie Brown išleido 3 albumus, pardavė per 85 milijonus įrašų. Grupėje ji buvo žinoma kaip Posh Spice.

Būdama 6-erių, Victorija pamatė miuziklą „Tapti žvaigžde“ ir nusprendė, kad tai – jos kelias. Vėliau įstojo į šokio mokyklą, tačiau būti vien šokėja niekada neplanavo. Taip 1994-aisiais pravėrė studijos, kurioje vyko atranka į naują merginų grupę, duris.

Nuo 2008-ųjų V. Beckham pradėjo siekti drabužių dizainerės karjeros. Kiekvienais metais Victoria pristato po porą kolekcijų, yra pelniusi metų dizainerės titulą britų mados apdovanojimuose. 2017-aisiais V. Beckham buvo įteiktas Britanijos imperijos ordinas už indėlį į britų madą ir labdaringą veiklą.

Kūrėja yra nusifilmavusi 5 dokumentiniuose filmuose apie save, taip pat dalyvavusi kaip teisėja keliuose su mada susijusiuose projektuose. Sakoma, kad Didžiojoje Britanijoe Beckhamų šeima – viena daugiausiai žiniasklaidos dėmesio sulaukiančiųjų. Victoria yra ištekėjusi už Anglijos futbolo žvaigždės Davido Beckhamo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi