Veidai

2020.04.17 10:33

Dėl koronaviruso pandemijos princesė Beatrice atšaukė savo vestuves

LRT.lt 2020.04.17 10:33

Gegužę turėjusios vykti princesės Beatrice ir jos sužadėtinio Edoardo Mapelli Mozzi vestuvės atšauktos dėl pasaulį kaustančios koronaviruso pandemijos, praneša people.com.

Vyriausia princo Andrew dukra gegužės 29-ąją Londone planavo prisiekti amžiną meilę 37-erių finansininkui.

Kaip rašo people.com, šaltinių duomenimis, dėl kurį laiką tvyrojusio nerimo dėl pandemijos, kvietimai į poros šventę taip ir nebuvo išsiųsti. Anksčiau taip pat buvo skelbiama, kad pora svarsto apie kuklesnę vestuvių ceremoniją su artimiausiais žmonėmis, tačiau dėl viruso pandemijos ir tokių planų teko atsisakyti.

„Pora kol kas neišsirinko kitos vietos ar nesvarstė iškelti didesnes vestuves. Jie tokiu metu apie vestuves negalvoja. Ateis laikas, kai šventę jie suplanuos iš naujo, tačiau toks laikas dar neatėjo“, – sakė poros atstovas.

Apie savo sužadėtuves Beatrice ir Edoardo paskelbė praėjusių metų rugsėjį. Vienas kitą jiedu pažinojo beveik dešimtmetį – jie susipažino 2011-aisiais, kai Beatrice palydėjo savo tėvus į Edoardo tėvo laidotuves. Tačiau, apie užgimusius romantiškus jausmus žiniasklaida atkreipė dėmesį 2018-aisiais.

Būsimos nuotakos mama Sarah Ferguson ne kartą žiniasklaidai sakė, jog džiaugiasi dukros pasirinkimu ir niekada nematė jos tokios laimingos. „Mudu su Andrew esame labai laimingi, turėdami du tokius puikius žentus“, – rašė S. Ferguson, pasidalijusi dukters sužadėtuvių žiedo nuotraukomis.