Naujienų srautas

Veidai2020.04.16 21:46

Prie karantino pripratęs Juozas Statkevičius: nereikėjo švelninti, būtume dar pakentėję

Dizaineris Juozas Statkevičius nuo pirmos karantino dienos kibo į darbus – siuva veido kaukes. Tačiau net ir dirbant laisvo laiko lieka – mados kūrėjas sako, kad užsiima tvarkymosi terapija, galvoja apie naują knygą ir permąsto naują kolekciją. O labiausiai ilgisi gyvo susitikimo su mama.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ nuotoliniu būdu kalbėjęs J. Statkevičius kaip visada atrodė nusiteikęs optimistiškai. Dizaineris sakė, kad namie randa laiko ir sportui, o bekalbėdamas čiupo netoliese buvusį svarmenį ir eteryje pramankštino rankų raumenis.

Namuose įstrigęs Juozas Statkevičius: mintys sukasi apie ketvirtąją knygą, kelissyk permąsčiau naują kolekciją

Tiesa, prisipažino, kad ir valgyti nepamiršta: „Visi sako, kad labai skaito, labai sportuoja, bet kad valgo visi, tai čia šimtu procentų.“

Su bičiuliais J. Statkevičius ryšį palaiko telefonu, o labiausiai norėtų susitikti su mama: „Pasiilgau baisiausiai mamos šiuo laiku ir negaliu nuvažiuoti, nes mama yra rizikos grupėje. Bet mama irgi prisimano įvairių dalykų – tai ji kepa, tai verda.“

Kelias savaites namie praleidęs J. Statkevičius mano, kad karantino sąlygas švelninti dar per anksti.

„Juokingiausia, kai sako „sušvelninsim karantiną ir batsiuviai galės dirbti“. Tai kad mes jau kelias savaites niekur nevaikštom, tapkes reikia remontuoti, o ne batus. Dar raktus leis gaminti. Tai kokie raktų gaminimai, jeigu mes visi namuose sėdim? Truputėlį juokinga. Gal mano nuomonė neteisinga, bet aš manyčiau, kad iš tikrųjų dar dvi savaites mes galėjom būti užsidarę. Dabar bus paleisti žmonės ir po dviejų savaičių vėl bus didžiausias pikas ir bumas, ir vėl visi sirgs iš naujo. Tiek jau prakentėjom, galėtume ir dar prakentėt“, – mąsto J. Statkevičius, tačiau optimizmo nepraranda.

Dizaineris sako stebintis, kas vyksta pasaulyje ir tiki: „Išgyvenom 90-aisiais, išgyvensim ir dabar.“

„Reikia tik būti tvarkingiems ir budriems, galvoti ne tik apie save, bet ir apie kitus. Aš manau, kad viskas bus gerai, laikykitės, saugokit save“, – linkėjo J. Statkevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą