Naujienų srautas

Veidai2020.04.16 10:10

„The Roop“ daina ir toliau skamba per pasaulį: gerbėjai „On Fire“ žodžius sudėjo į Baracko Obamos lūpas

LRT.lt 2020.04.16 10:10

Nors „Eurovizija“ – atšaukta, panašu, jog „The Roop“ populiarumas neblėsta, o pagal „On Fire“ ir toliau dainuoja bei šoka visi, kas tik moka. Šįkart dainos žodžiai atskriejo tiesiai iš už Atlanto, iš buvusio Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento Baracko Obamos lūpų. Tiesa, pats „On Fire“ jis nedainavo – dainos montažą sukūrė dainos gerbėjai.

„The Roop“ gerbėjų sukurtu nuotaikingu vaizdo įrašu grupė pasidalijo savo „Instagram“ paskyroje. „Nežinome, kas tai sukūrė, tik ką sulaukėmė šio vaizdo įrašo. Jis – nuostabus. Ačiū, pone prezidente“, – angliškai po vaizdo įrašu rašo grupės nariai.

Ir nors aišku, jog iš tiesų B. Obama „The Roop“ dainos nedainavo, o vaizdo įraše matyti iškirpti ir paeiliui sudėti jo žodžiai iš viešų kalbų, sklisti gerai nuotaikai tai kelio neužkirto. Po „The Roop“ instagrame patalpintu vaizdo įrašu šypsenėlėmis dalijasi gerbėjai iš užsienio šalių, į nuotaikingą „On Fire“ montažą sureagavo ir apie „Euroviziją“ rašantis tarptautinis portalas „Wiwibloggs“.

„Eurovizijos“ „YouTube“ paskyroje esantis „The Roop“ dainos „On Fire“ įrašas peržiūrėtas jau daugiau nei 6 mln. kartų.

Balandžio pradžioje grupė sukūrė ir karantininę dainos versiją. Internete atsirado dainos „On Fire“ akustinė versija, kurią „The Roop“ nariai apie „Euroviziją“ rašančio tarptautinio portalo „Wiwibloggs“ kvietimu įrašė namie – karantino sąlygomis.

Karantiną „On Fire“ ritmu leidžia ir žymūs Lietuvos žmonės. Vytenis Pauliukaitis, Donatas Katkus, Vytautas Rumšas vyresnysis, Kristina Kazlauskaitė ir Larisa Kalpokaitė kviečia parodyti naujajam koronavirusui ragus – likti namie, neliūdėti ir šokti pagal nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laimėtojų „The Roop“ muziką. Tokiu būdu yra primenama apie Koronos karštąją liniją, veikiančią visą parą.

Žinomi Lietuvos žmonės koronavirusui parodė „ragus“: neikite į parduotuvę dėl vieno banano ar buteliuko pieno

Taip pat skaitykite

Pagal „The Roop“ dainą šoka ne tik žmonės, bet ir jų augintiniai. „The Roop“ laimėjus nacionalinę „Eurovizijos“ atranką, internete išpopuliarėjo Julianos Bernatavičienės patalpinti vaizdo įrašai, kuriuose – pagal „On Fire“ dainą šokanti jos augintinė papūga Happy. Kartais Happy netgi uždainuoja.

„Ši daina patinka ne tik žmonėms!!! Mūsų Happy ją dainuoja ir pagal ją šoka. Happy is on fire“, – vienoje feisbuko grupėje pasidalijusi vaizdo įrašu, kuriame šoka jos augintinė papūga, rašė Juliana.

Įrašas netrukus sulaukė komentatorių susižavėjimo ir net pasiūlymų Happy paversti interneto žvaigžde. Nors Happy kol kas savo paskyros neturi, jo vaizdo įrašai kol kas talpinami šeimininkės kanale.

LRT.lt primena, kad dėl koronaviruso atšauktą „Eurovizijos“ dainų konkursą gerbėjai kovo pabaigoje surengė namuose.

Pirmą kartą per 64-erius metus atšaukus „Euroviziją“, konkurso naujienų portalas Esctoday.com surengė pramogą – „Eurovision Home Contest“ bei kvietė internetu balsuoti už labiausiai patikusias eurovizines šių metų dainas. Šio neoficialaus konkurso nugalėtojais tapo „The Roop“.

Konkursas, kaip ir tikroji „Eurovizija“, vyko tris dienas. Antradienį buvo balsuojama už atlikėjus, turėjusius pasirodyti pirmajame pusfinalyje, ketvirtadienį – už antrojo pusfinalio dalyvius, o šeštadienį surengtas „Eurovision Home Contest“ finalas.

Tiesa, patys atlikėjai nei pusfinaliuose, nei finale nepasirodė, tačiau net po kelias valandas buvo galima stebėti kaip keičiasi internautų balsai konkurso balų lentelėje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi